| Daniella_4731 a întrebat:

Sa fiu direscta.cum spun unui tip ca-l plac. Dar asa subtil. funda +vot!

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai ai puteai sa.i spui dupa o gluma. imi esti tare drag
si ca de la un timp il vezi mai mult decat un amic si ca ai vrea sa fiti impreuna tongue

| Mademoiselle a răspuns:

Depinde cum vrei sa ii spui, pe mess/la telefon/prin mesaj/face to face! Cred ca pe mess sau prin mesaj e cel mai bine, deoarece indifrent de raspuns nu va sti cum vei reactiona! Intri in vorba cu el si pe urma poti sa il intrebi daca are iubita, si el isi va da seama de ce te intereseaza acest lucru si va face el urmatorul pas spre tine! Se spune ca fata asteapta ca baiatul sa faca primul pas, dar baiatul asteapta prima ocazie! Successss te puuup!

| Chauderitza a răspuns:

Buna Daniella :*.
Eu cred ca,daca ai numarul lui de telefon sau id-ul. Daca ai id-ul ii poti spune asa : Buna X, mie de la un timp imi place de tine happy.
Se poate sa te placa si el, dar trebuie sa o iei usor.
Bafta!
Pup :*

| DeEa_8231 a răspuns:

Ai putea sa faci ce zice el,daca iti cere sa faci un lucru pentru el sau sa ii dai ceva daca are nevoie...ii poti da biletele, intra in vorba cu el, baga-l mai mult in seama...etckiss Sper ca te-am ajutat! Fundita?:O3

| Bubuletsss a răspuns:

Buna Daniella :*.
Pai poti sa ii spui pe messenger daca are id de mess, la telefon sau poti gasi un moment la scoala cand sunteti doar voi doi dar sa iti faci curaj dinainte! Succes!
Pwp:*.