| alex05052000 a întrebat:

Buna salut astazi meam dat seama ca imi plac mai multe fet dar 1 o iubesc cu adevarat dar aca fata este neam cu mine ce sa fac o iubesc cand o vad ramn pe loc si nu stiu ce sa fac v rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Pai nu te poti combina cu rude de sange big grinlaughing deci uit-o

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ia un dictionar in mana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene ce varsta ai? si ce grad de rudenie este intre voi?

| alex05052000 explică (pentru anonim_4396):

Ara doar 13 ani si eu am 11 ani si este nepota cumnatei mele mamca-mea me zis ca suntem cumnati de pe cumnata aaaaaa macar zi tu ce sa fa van da nu te-ai batut joc ca cei lanti aaaaaaa (:

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex05052000):

Normal ca nu mi-am batut joc de sentimentele tale. ai face bine sa asculti de mama ta ca este un om trecut prin viata si stie multe crede-ma