| NebunieLaSecunda a întrebat:

am o intrebare la voi, Am o iubita de 2 luni si imi cere cu disperare sa facem sex cat mai repede, din ce cauza e aceasta "disperare"? ma iubeste sau ii place sex-ul prea tare... tin la ea si simt ca si ea tine la mine, dar am nevoie de sfaturile voastre...

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Pei daca-ti cere e normal cat timp o tii in brate si o saruti o mangai tu ce crezi ca se intampla?
crezi ca numai tie iti place?
Normal ca o exciti si pe ea facand cateva zile la rand asta normal ca i se urca hormonii la cap si vrea sa faca sex...

O ala varianta ar fi urmatoarea : IPOTETIC vorbind

Sa fie deja gravida cu altul si sa vrea sa faca sex cu tine ca a aiba tatic la copil in cazul acesta recomand un PREZERVATIV

Repet este o ipoteza poate fi sau nu poate fi adevarat dar cel mai bine e sa fii precaut nu ceda ca sa faci sex neprotejat fara prezervativ

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cred ca visezi!

| NebunieLaSecunda explică:

Nu suntem minori, peste 18 amandoi

ce ai zis ipotetic, nu are cum ca se observa dinainte, la 2-3 luni se observa o sarcina,ea nu este,m-ati linistit cu raspunsurile,sincer nu o cunosc foarte foarte bine,adica nu ii stiu destul de bine trecutul ca sa dau singur de banuit,multumesc tare mult,nici nu stiti cat m-ati linistit,o alta problema acum ar fi ca singur am erectie,dar cand sunt cu o fata sa incepem sa facem,preludiul e minunat, transpira, dar mie nu mi se scoala...nu am erectie

| soul2soull a răspuns (pentru NebunieLaSecunda):

Aici este vorba de alceva in momentu in care faceti sex nu trebuie sa te gandesti la altceva cel putin pana prinzi experienta.

Dupa ce vei prinde experienta iti vei permite sa te gandesti la altceva ca sa eviti excitarea excesiva evitand ejacularea precoce(prea repede)

Deocamdata ce ai putea sa faci : aai putea sa-i spui ca sa te excite si pe tine sa te mangaie sau sa inceapa sa te masturbeze usor...

Faptul ca nu ai o erectie sau nu e completa se datoreaza in 80% din cazuri unui sentiment de teama chiar daca nu esti constient de el in acel moment acel sentiment de teama blocheaza intregul proces care duce la erectie.ve viitor ti-am zis pune-o pe ea sa te masturbeze usor pana cand este "tapana" si gata ea nu stie ca sa te faca sa te simti bine si e tine?
Daca nu invat-o nimeni nu s-a nascut invatat big grin

| NebunieLaSecunda explică:

Nu nu,stie,numai ca problema e ca am mai avut esecuri in viata sexuala si...e mai complicat, oarecum ma gandesc la esecurile avute, am avut o prietena care ma masturbat timp de cateva ore si degeaba...vinul alb ajuta si el daca e baut cu 30 de minute inainte, sau doar vinul rosu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti minori?

| dinutescasi a răspuns:

Bao ma bag-o tare,scoate-o tare fi salbatic, fa-o sa nu uite niciodata de clipa asta, da pune prezervativu ca poate a facut cu altu si... o sa afli asa happy ohappy