| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre. De o saptamana nu mai simt nimic pentru iubita mea, sunt indiferent si nu stiu ce se intampla cu mine. Ea ma iubeste foarte mult si tot timpul ma cauta dar eu am senzatia ca nu imi mai pasa de el. Ce sa fac?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu iti mai pasa de el? Ea?
Oricum... asa se mai intampla cu unele cupluri. Gandeste-te daca ai fi cu altcineva, totul frumos la inceput, dragoste, si dupa se ajunge tot acolo?

Gandeste-te la ce te-a atras la ea (ea?) prima data, de ce nu te mai atrage acum? De ce nu mai prezinta interes? Poate asa, o sa te "re"indragostesti iar de ea.

Sau daca nu mai vrei relatie, atunci. asta este. Fa ceea ce te face fericit. Asculta-ti inima! (bine. vorba vine)