| Mariana_9541 a întrebat:

Am si eu o intrebare putin mai indiscreta. Eu am prieten de 3 ani si am avut o viata sexuala foarte intensa. Recent prietenul meu s`a saturat de mine pentru ca mi-a spus ca nu il mai satisfac si ca vaginul meu s-a largit prea tare. Am plans mult cand am auzit si m-am hotarat sa fac sex anal cu el, dar el, a fortat intrarea si mi-a largit fundul foarte tare.
Problema e ca acum de fiecare data cand ma trece caca fac pe mine si ma scap inainte sa merg la baie. Chiar si la scoala mai trag cate o besina fara sa vreau ca nu ma pot abtzine si nu stiu ce sa mai fac... Mi rusine sa mai ies din casa. Stie cineva vreo solutie? Va rog fi-ti seriosi caci asta e o problema grava...
Multumesc.

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te imediat la medic! Nu e de gluma cu asa ceva! Car depre ca ai fi devenit "prea larga" asta se intampla destul de rar, si tocmai de aceea exista atatea pozitii (sute!) incat cei doi sa poata gasi pozitiile care ii pot satisface pe amandoi! Eu sincer am serioase dubii fata de "sentimentele" lui trecute si motivul pentru care ai acceptat sexul anal! Trebuia sa te interesezi inainte, ce si cum e cu asta, preludiul sa fie mai lung, tandru si cu suficient lubrifiant! Sper ca ai renuntat deja la el! Definitiv!

Un tip care se gandeste NUMAI la placerea lui, si deloc la fata/femeia cu care face toate astea, nu merita decat EJECT! si IGNORE 4 EVER!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

In primul rand opreste-te. Aceasta situatie apare la toate sau toti cei care aleg aceasta varianta. Ori mai devreme, ori mai tarziu. Sa discutam si de riscurile de sanatate la care te-ai expus pentru un nemernic. Daca ti-a cerut asa ceva, ori nu te-a iubit niciodata, ori abia acum si-a descoperit latura perversa a fiintei lui. Mergi la medic fara rusine, afla solutia de remediere si nu mai fa asta niciodata pentru nimeni. Daca nu accepta sexul normal, inseamna ca el este vinovatul unic si stai cat mai departe. Citeste cu atentie:
http://www.sfatulmedicului.ro/Diverse/tratamentul-incontinentei-fecale_6859

| katy a răspuns:

Eu zic sa-l parasesti e un nemernic.isi bate joc de tine si mergi urgent la un medic,ca sigur va avea o solutie si pentru probleme tale. orice problema are o rezolvare in lume,dar mergi acum pana nu trece prea mult timp si uita-l pe nemernic, ai facut prea multe pentru el si nu stie sa te pretuiasca, oricum alta mai buna decat tine nu va mai gasi si o sa regrete si ai grija sa nu te mai intorci.meriti ceva mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| Paula007 a răspuns:

laughing pune-ti dop.

| RobertTmroo a răspuns:

Mariana, daca el s-a "saturat" de tine, asta e problema lui, in cateva cuvinte inseamna ca nu mai simte pentru tine ce a ce ar trebui sa simta un om care iubeste si care se afla intr-o relatie cu cineva, stiu ca te doare foarte tare ce a ce ti-a spus, cand cineva nu se mai comporta ca inainte cu tine, e normal sa fie asa, ca ai incercat sa lupti pentru relatia voastra..., asta e de apreciat, dar nu trebuia sa te lasi "influentata" chiar asa de el, sa faci tot ce a ce iti cere, aici ma refer la sexul anal, asta nu e ok, tocmai de asta toti "specialistii/doctorii" spun sa nu se faca asa ceva pentru ca este foarte periculos sanatatii..., exact ce ai patit tu acum este unul dintre riscuri, sa mergi neaparat la un doctor, fara rusine, trebuie sa rezolvi aceasta problema, cu cat mai repede mergi la doctor cu atat mai bine.
Nu te mai lasa influentata de "partenerul tau" ca sa nu il numesc un "smecheras de doi bani", si sa nu mai faci "chestii" din astea pentru ca numai rau iti faci, el nu poate pati nimic rau, in afara de ceva infectii (daca o faceti fara prezervativ), tot riscul/consecinte tu le suporti.
Oricum, un om care te critica, nu ii mai place de tine asa cum esti, iti cere sa faci tot felul de tampenii..., un om ca el nu te mai iubeste, mai profita cat poate de tine si apoi "Adio!", ia-ti viata in propria mana, apeleaza la un specialist sa rezolvi problema aparuta, si fa ordine in viata ta sentimentala.
Sper ca cei care ti-au citit problema, vor invata ceva din asta si nu se vor lasa "pacalite" de tot felul de personaje care au un comportament "dubios", si ca isi vor aduce aminte ce riscuri pot aparea din cauza sexului anal.
Iti doresc toate cele bune, sa mergi la doctor si de acum incolo daca o persoana/partener nu este multumit de tine, sa nu mai faci tot ce a ce iti cere doar de dragul ca poate reusesc sa il pastrez, un om care nu mai are sentimente pentru tine, mai devreme sau mai tarziu te va parasi...
Weekend fain sa ai happy!

| Betty18 a răspuns:

Nu am solutie la problema ta, poti sa imi dai stupid sau nefolositor, dar pot sa iti dau un sfat! e un nemernic nu te merita deloc. cum poti sa-i permiti sa iti vorbeasca asa? cica te paraseste, dar el te tine doar pentru sex...ce naiba! e vorba si de altceva intr-o relatie serioasa! sunt FOARTE SERIOASA in ceea ce zic! sunt putin socata...Doamne asta chiar se intampla nu pot sa cred. Barbatii/baietii sunt niste nemernici! Poti doar sa te duci URGENT la medic, poate chiar sa il iei si pe prietenul tau la ginecolog sau psiholog sa incerce sa va ofere o solutie daca va doriti cu adevarat amandoi sa va salvati relatia!

| Kataloasa a răspuns:

Draga mea, nu mai practica acest sex pentru o vreme si iti vei reveni. E din cauza ca ai facut acest lucru foarte des. Muschiul nu se rupe, doar poate ceda. O data pe saptamana ar fi fost ok, jucati'va inainte (ai nevoie de foarte mult timp de joaca) si nu uitati de lubrifiantiwinking. Bafta.

| Crissttina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic.cred ca el are solutia.nu e bine sa te iei dupa cine stie ce povesti.grija de tine!

| amaliax a răspuns:

Ma fata vaginul nu se largeste! cum sa spuna o astfel de ineptie?! vaginul se largeste in timpul contactului si se adapteaza penisului; du-te la medic! ai facut o greseala, ti-e rusine, stiu! dar vorbeste cu mama ta si mergi la doctor pentru ca nu-i normal asa ceva! vrea perversiuni?! pai da-l pe mana mea ca-i bag un eu o bara metalica-n fund si sa vedem daca mai zice ca nu-i satisfacut! a dracu` cretin!

| adinutza_9584 a răspuns:

Mariana, daca te iubea nu s'ar fi saturat de tine. Nu merita baiatul asta sa faci sacrificii pentru el. Nu'ti fie rusine, mergi la un medic, si spune'i tot. Medicii sunt acolo sa ne ajute nu sa ne judece. Nu sta asa sa mai treaca timpul.

| annakarenina a răspuns:

Tu ai o problema mai grava decat pare, in orice caz daca nu te duci risti extre de mult, risti sa ai mai tarziu probleme renale, iar prietenul tau a profitat de tine, iar tu nu trebuia sa accepti asa ceva, el are o problema psihica, eu vorbesc serios, ceea ce te poate afecta psihic si pe tine, in privinta aceasta el ar trebui sa consulte un psiholog care sa ii explice, dar tu nu te lua dupa sfaturi de pe internet sau cele ce apartin unor oameni ce nu au experienta in medicina, du-te la un doctor.

| glontz a răspuns:

Ai o problem foarte grava mergi si consultate cu un doctor, nu cu astea de pe net.

| Stoian_Catalin_1984 a răspuns:

laughing))))) cum dracu? Ai facut de 30 de ori pe zi? N-am m-ai auzit asa ceva...in fine, du-te la medic ca nu e de glumă

| Blondutzu_Geo_1995 a răspuns:

Ha ha hahahahaha rolling on the floor)) :o Omg. da ce prieten ai avut fata mea rolling on the floor Un negru cu **** de 40 cm grosime 25? rolling on the floor) Ca sa nu mai zic ca e trist sad Te-a facut galeata si dupa... te-a parasit laughing Fa-i o clanta ca trece laughing!

| bogdan2011_5420 a răspuns:

Mai mai mariana de ce faci chiestilee astea pentru cineva care nu te pretuieste? tu sti ce ai facut acum? e ca si cum, daca nu te plimbi pe strada in pielea goala eu te las.
s-a saturat de tine ca nu il mai satisfaci? pai asta e problema lui psihica sa stii pentru ca numai are placerile care le-a avut la inceput, tu nu ai nici o vina, e creierul lui bolnav, cum poate sa zica asa ceva la o fata ca i s-a largit vaginu si nu il mai satisfaci, pai ia gandeste-te, dupa ce mai practicati sexul asta anal inca de vreo 4-5 ori o sa zica ca s-a plictisit dupa aia ce o sa vrea sa ii mai faci?

| cacal a răspuns:

Fac dopuri de cur ce mărime porți? laughing

| Fiul69 a răspuns:

Vezi ca au pampers in kaufland la oferta

| adytzu023 a răspuns:

Puneti dop du-te drecu de parasuta panarama drecu