| Conescu_Radu_1990 a întrebat:

Sunt baiat am 14 ani si am o amica super de treaba dulce draguta si grijulie si intr-o seara am inceput un joculet prin mesaje am intrebat-o ce ii place la mine i-ar ea a raspuns. dupa ce s-ar face daca nu as exista etc etc iar dupa ce a raspuns am zis sa zica si ea una ca nu mai am idei sad
i-ar ea m-a intrebat daca sunt virgin ( credeam ca glumeste sau ceva ) si i-am zis ca s-a intamplat odata sa vorbesc cu o fata si i-am zis ca si ea m-a intrebat aceelasi lucru dar etc etc. ( bineînteles ca nu se intamplase defapt ) pana l-a urma i-am zis ca nu sunt. si dupa mi-a zis si ea ca nu este si i-am zis ca e complicat cu chestile astea i-ar ea a spus ca nu e complicat noi le complicam. fratilor ce ar trebui sa fac pentru ca imi place extrem de mult de ea nu as vrea sa o fac sa se simta prost sau chestii de genul acesta... ajutor.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Vrei sa te culci cu ea? Acum ai ocazia. Daca nu, lasa fata in pace.

| SkyPilot a răspuns:

O accepti asa cum este. Ii spui ca o placi foarte mult, ii faci complimente, nu discuti de altele.
La varsta asta nu sunt foarte multi baieti activi sexual. Faptul ca ti-a pus intrebarea si ti-a spus ca nu mai este virgina este foarte probabil o invitatie. Vezi cum faci happy

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! In general fetele care o fac de la varsta asta nu sunt tocmai ok. Nu prea iti inteleg intrebarea: cum sa o faci sa se simta prost? Si ce treaba are asta cu faptul ca ea nu mai este virgina, daca.ti este doar o amica? Chiar daca va veti combina, faptul ca nu mai esti virgin nu se vede pe fata ta, stai linistit, putin probabil sa isi dea seama si in timp ce o faceti...

| SkyPilot a răspuns (pentru NoName0x0):

La varsta respectiva erau doua metode de baza prin care fetele care isi incepusera viata sexuala invitau baietii despre care credeau ca o fac: asta de mai sus, sau o rautate gratuita gen din senin "nu as face dragoste cu tine" happy Nu prea aveu ele chef de vrajit si de zambit, trebuia ceva rapid si concret. Daca intelegeai ce vrea fata sa spuna, aveai distractie.

| NoName0x0 a răspuns (pentru SkyPilot):

Sunt de accord cu ceea ce zici tu, dar chiar atat de tare sa ii mearga mintea de la 14 ani? Inseamna ca si.a inceput viata sexuala de la 11. . straight face

| SkyPilot a răspuns (pentru NoName0x0):

Nu neaparat, o alta particularitate era ca isi povesteau totul intre ele. Eu le spuneam la fiecare cate o tampenie (gen ca mi-am marit-o artificial) si asa aflam cine povesteste happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru NoName0x0):

Prin ce rationament ai ajuns la concluzia ca unei fate de 14 ani ii trebuie minim 3 ani de activitate sexuala pentru o astfel de gandire mai indrazneata lipsita de inhibitii? Nu ti se pare o perioada exagerat de indelungata?

| NoName0x0 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate nu chiar 3 ani, dar oricum nu a capatat gandirea aceasta lipsita de inhibitii doar dupa o singura relatie sexuala... Si poate ca in 3 ani a avut doar 3 parteneri, deci nu e total gresit.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru NoName0x0):

De acord cu tine thumbs up

| NoName0x0 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc! happy

| Conescu_Radu_1990 explică:

Vă mulțumesc happy
doamne da chestile cu relațile sunt complicate laughing)