| MARIA777777788 a întrebat:

Buna, sunt noua pe aici! Am o intrebare: il plac foarte mult pe un băiat si el da semne ca ma place. Dupa un concurs important pentru el, m-am dus la el, l-am intrebat daca pot sa il pup(pe obraz) si a acceptat, i se subtiase vocea cand a rostit:,, da"; m-am apropiat cam mult de el ce e drept cand l-am pupat, m-am ridicat pe varfuri pentru a ajunge la el, l-am rugat sa se aplece putin (a auzit asta dupa un timp), l-am luat in brate, l-am pupat pe obraji si dupa ce am terminat am observat ca se schimbase la fata, se rosise si...i se sculase, scuzati-mi exprimarea. I se vedea cam rau. Apoi nu stiu ce mi-a venit, am vrut sa facem si o poza, am rugat-o pe sora mea sa ne faca si atunci am observat ca se dădea mai spre mine, s-a lasat pe mine si sufla greu si accentuat. Dupa acestea, am vorbit şi noi am plecat. Mentionez ca a incercat cand am trecut sa il pup pe celălalt obraz a incercat sa ma sarute, dar m-am tras inapoi. Dupa ce am plecat, el se uita disperat dupa mine, ca tot timpul, nu stia ce sa faca, nu stia cum sa se ascunda, era absent...ce sa fac? De ce a procedat asa, ce i s-a intamplat? Ma place? Ce trebuie sa facem de acum inainte? Cel mai detaliat raspuns primeste funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

I se sculase de la concurs, nu de la tine, nu fi așa încrezută. Întreabă-l și tu dacă te place și ai rezolvat problema.

| Romanul86 a răspuns:

Dacă se uită la tine și nu se încruntă îi place de tine.
De acum înainte poți să te bagi în seamă cu el să mai vorbești una alta, fă-te prietenă cu el.

„Mentionez ca a incercat cand am trecut sa il pup pe celălalt obraz a incercat sa ma sarute, dar m-am tras inapoi."
Ești pe calea cea bună, asta da vrăjeală.

| anamaria82726 a răspuns:

Pfff nu i s-a sculat de la un,, pupic,, pe obraz...serios. o are mare si gatalaughing)

| TroubleInParadise a răspuns:

Chiar e asa dificil? rolling on the floor) l-a pupat o fata si s-a rusinat rolling on the floor e normalwinking