| CupcakkeCaffe a întrebat:

Acum 2 zile baiatul a aflat ca-l plac si am aflat de la 2 colegi ca ma place si el si chiar se uita la mine prin ore dar de fiecare data cand vreau sa vorbesc cu el ne intimidam amandoi. Ne uitam unul la altul, zambim si atat. Cum sa fac sa vorbesc cu el fara sa fiu timida?

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Un sfat :
-lasa-l pe el sa vina la tine sa te intrebe sau asteapta momentul potrivit. fa-ti curaj si vorbeste cu el. fa tu primul pas daca nu-l face el.
Sper ca te-am ajutat.
Succes!

1 răspuns:
| Blood_8663 a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el pe mess pe facebook prin mesje gaseste o cale