| stefanneell a întrebat:

am 12 ani si imi iese cam putina sperma. Este normal?( sau mai multa ar trebui?)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foarte normal la varsta ta, dar nu exagera cu masturbarea.Cantitatea va creste progresiv cu varsta.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e normal. Normal este să nu iasă de loc. Doar dacă te masturbezi și ejaculezi ar trebui „să iasă". Mai exact, să țâșnească afară cu presiune.
Dacă despre asta e vorba, atunci da - e firesc la vârsta ta să ejaculezi relativ puțin, și cu atât mai puțin, cu cât o faci mai des.

| kar1GaNNN a răspuns:

Cat vrei sa iti iasa la 12 ani frate, esti micut laughing, cu cat cresti cu atat cantitatea spermei va fi mai mare.

| Croampa a răspuns:

Nu mai fa chestii din astea ca nu-i bine pentru varsta ta, mai asteapta ca sa ai macar buletin, stai, ce vorbesc, pana la 16 ani poti sta linistit cu chestii de genul!

| Dumy92 a răspuns:

Nu mai bea sucuri acidulate seara gen coca-cola contine multe chesti iar daca le consumi in exces elimini cv lipicios fara voia ta e demonstrat stiintific :d