| HappYorSaD94 a întrebat:

Buna TPU...Am ajuns in momentul ala, in care simt ca "tampesc" laughing. Am 21 ani, am terminat recent o facultate, am un job stabil, dar. la capitolul "dragoste" sau cum vreti sa-i spuneti stau extrem de prost. De ce? Inca n-am avut nici o prietena. Ideea e ca, daca-mi place o fata, incep sa interactionez cu ea, dar parca fug fetele de mine laughing. E. stanjenitor sad Nu stiu ce sa mai fac. Oare nu stiu sa vorbesc cu ele? As avea nevoie de putin ajutor, cu niste sfaturi: Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai un aspect neplacut sau ele cauta altceva la tine, multe se uita la bani, averi. Altele se multumesc cu sinceritatea ta dar de la atatea incercari disperi, asa am patit eu dar nu am disperat, am ales sa traiesc singur in viata. Poti trai cu speranta ca vei nimeri una mai incolo dar nu vei stii ce a facut si ce are de gand sa faca cu tine sau sa iti faci de cap cu una azi si maine cu alta e mult mai bine

| altrix a răspuns:

Ce facultate ai facut tu de o termini la 21 de ani?