| elefantulmagic a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru!
mie imi place foarte mult de o fata cu care sunt coleg inca din clasa 1 si acum la liceu am iar parte de ea(ca si la gimnaziu).ea sta la 4 strazi distanta de mine.
problema e ca nu sunt foarte aratos dar mai sunt si rusinos si timid.
astept parerile voastre in privinta cereri de prietenie.

multumesc anticipat! dau funda!

Răspuns Câştigător
| alixD a răspuns:

Buna! Pai in primul rand fa'ti curaj numai fii timid nu patesti nimic si in al doilea rand spune-i ca o placi. Poate si ea te place daca nu incerci nu ai de unde sa stii.Invit'o in oras si spunei.Bafta! Sper ca te'am ajuta.happy

| elefantulmagic explică (pentru alixD):

Ne petrecem mult timp impreuna + ca ne chemam unu pe altu pe afara si mergem sa ne plimbam prin cartier
cateodata ma sacaie cate o ora sa vin pe afara da in acele momente am treaba nu stiu crezi ca ma place?

| alixD a răspuns (pentru elefantulmagic):

Da, pe bune daca nu te'ar fi placut nu te'ar mai sacai.Bft!

3 răspunsuri:
| alixD a răspuns:

Buna! Pai in primul rand fa'ti curaj numai fii timid nu patisti nimic si in al doilea rand spune-i ca o placi poate si ea te place.Incearca! Bafta, sper ca te'am ajutat!