| farasuflet123 a întrebat:

Buna TPU am o problema sad am bagt degetu in vagin, cel din mijloc nu a curs sange nimic. si mama vrea sa ma duca la control ca zice ca poate am facut ceva cu baieti. mai sunt virgina? mi-e frica de mor. va rog sa nu radeti, sau sa imi spuneti banalitati dau Funda!

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Spune-i mamei tale ca are o problema la cap, si ca daca tot simte nevoia sa te duca la medicul ginecolog, sa treaca si ea pe la cabinetul de psihologie. Pe bune, unii parinti chiar isi traumatizeaza copii straight face
Stai linistita, nu s-a intamplat nimic grav, inca esti virgina. Ai fost doar cuprinsa de o curiozitate normala happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgina, stai linistita.

| alessia5158 a răspuns:

Membrana este un obstacol/piedica care opreste trecerea --- daca n-ai simtit obstacolul, inca esti virgina!

| corbulalbrosu a răspuns:

Vaginul este acoperit de o membrana elastica numita himen care are una sau mai multe perforatii prin care se elimina menstra in timpul menstruatiei. In cazul in care tu ti-ai bagat degetul prin perforatia existenta si nu ai lezat integritatea himenului nimeni nu va sti sau observa ca tu te-ai masturbat.Mama ta, te poate duce la cel mai eminent si specialist medic fiindca acesta nu poate constata absolut nimic schimbat la "pasarica" ta.Esti si vei ramane in continuare virgina deoarece himenul se rupe/distruge doar in cazul in care penetrarea vaginului este realizata cu un penis real in momentul in care iti incepi viata sexuala prin asa numita dezvirginare/deflorare. Poti fi foarte linistita draga mea.Pa,pa.

| mihai69 a răspuns:

„... am o problema - am bagt degetu in vagin, cel din mijloc..."
Asta chiar poate fi o problemă... dacă ai 3 vagine (că altfel nu ai cum să ai unul „la mijloc") poți deveni chiar și o atracție!
PS - virgină ești și rămâi până la primul act sexual cu un partener, nu cu tine însăți!

| Alcyon a răspuns:

Esti virgina. Oricum, virginitatea nu sta intr-un himen ce se poate rupe si cand faci sport (ca sa nu mai vorbesc de femeile cu himen elastic).