| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Am o problema cu doi prieteni buni cu minesadDeci baiatul o place pe fata dar de cate ori o vede se rusineaza, i se face un nod in burta, ce sa mai o iubeste si cred Exemplu:El de cand a inceput sa o placa i-a cazut in mana o inimioara si a tinut-o pana acum cateva zile cand cineva un om oarecare i-a dat peste mana si a scapato in iarba[si nu a mai gasit-o]crying Eu vreau ca iei doi sa fie impreuna ca le sta foarte bine impreunahappySfaturi ceva ce sa fac va rog...

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Fiecare prieten ii doreste bine aproapelui sau. Vorbeste cu prietenul tau incurajaza`l. spune`i ca nu are ce sa piarda daca se apropie mai mult de ea. relaxeaza`l. eventual vorbeste si cu ea zi care e situatia. incurajaz`o si pe ea sa se apropie de el mai mult. fa tot ce`ti sta in putintza. explica`i prietenului tau ca daca nu`si da drumu si nu e mai dezimvolt cu ea o va indeparta pentru ca la un moment dat se va satura sa tot astepte fata respectiva. Bafta! happy

2 răspunsuri:
| EnjoiProSkater a răspuns:

LoL noduri in burta.Sa trecem la subiect sa ii spuna ca o place ii cumpara o cutie de bomboane(imi luati si mie desigur) si ii spune ca o iubeste frate nu pot sa te ajut mai mult

| LickyTongue a răspuns:

Eu cred ca tu simti iubirea dintre cei doi, mai mult decat respectivii... vezi-ti de viata ta frate, si lasa lucrurile sa evolueze de la sine...bafta