| sabrina55one a întrebat:

Am o problema: imi place de un baiat care e cam obraznic si pune mana pe fund la fete(si mie ), dar il plac mult! E frumos are patratele, etc. dar vreau sa-i spun ca il plac si sa vad daca si el ma place pe mine. Dar mie imi e teama ca daca ii spun o sa spuna si la altii si o sa ma fac de ras. am vorbit cu el, ne stim. Suntem amici.In curtea scolii ma saluta si se uita intr-un mod ciudat si dragut la mine. Oare ma place? ce credeti ii pot spune ca il plac eu pe el?

Răspuns Câştigător
| aaalexutza a răspuns:

da poti sa ii spui iar daca el o sa iti spuna ca nu te place iii spui ca a fost o provocare iar daca si el simte acelasi lucru pentru tine va fi super:X.iar daca pune mana pe fund inseamna ca poate vrea sa iti puna numai tie dar ca sa nu dea de gandit pune la mai multelwinking funda plzbig grin

12 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Posibil sa te placa la fel cum le place si pe cele care le atinge.Nu stiu cu ce te vor incalzi patratelele daca se dovedeste a fi genul din floare in floare. Poti vorbi cu el, sa faci o aluzie ca ai vrea sa iesiti undeva. Poti vedea dupa reactia lui ce vrea.

| unione a răspuns:

La ce te ajuta patratelele lui? Ti-ai pus intrebarea?

| vipande11 a răspuns:

Poate vrea altceva dela tine

| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna Sabrina happy!

Eu zic ca sa te intalnesti cu el undeva singuri si sa vb despre diferite chestii, si dupa ce v-ati obisnuit cu intrebarile alea incearca sa-l intrebi daca ii place de tine in alt mod ( ex : " cine crezi ca ii cea mai frumoasa fata din clasa mea ", etc. ) si atunci credd ca o sa te intrebe si el daca iti place de el si zici asa mai gingass raspunsuu dabatting eyelashes, si cred ca si el va zice da ( credwinking )

Succes >:d

| Niros19 a răspuns:

Ii poti spune.Ce daca afla alti? Ce e mai important parerea celorlalti sau a ta? intreba-l dar nu de fata cu prietenii pentru ca nu o sa recunoasca.Si da s-ar putea sa te placa

| DakotaXOXO a răspuns:

Buna.(nu merge tasta cu semnul exclamarii...)Sa sti ca poti sa petreci mai mult timp cu el, de exemplu sa ii oferi bomboana de ziua ta sau sa cauti sa fi singura cu el pentru un moment ca sa fie primul careia sa-i spui vreo barfa din scoala.Ca sa il ademenesti putin sa-si prinda curaj sa zica ce simte poti sa dechizi subiecte ca de genul:"Sa vezi cu cine s-a pus tipa aia din clasa mea...".Sau cauta un prieten de-al lui care sa fie cu o prietena de-a ta si hotarati sa iesiti in oras candva, prietenii vostrii o sa arate ca sunt impreuna si voi o sa ramaneti asa, deci s-ar putea sa-ti spuna daca simte ceva.Hai bafta, sper ca te-am ajutat.

| llucixxl a răspuns:

Eu am poligoane, ți l-am făcut!

| kiddu_1282 a răspuns:

Nuu. nu merita sa te injosesti atat. da.te pe langa el si fa.l sa.ti spuna el ca te place. pentru orgoliul tau:].
eu una nu i.as spune pentru ca nu e genul meu... nu imi place sa fac primul pas. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai curaj spune-i, daca nu incearca sa aflii prin prietenii apropiati ca sa nu te faci de ras

| Makarov a răspuns:

De acord cu xKaяikatuяix big grin, app dragut raspuns smug

| Denisabsg a răspuns:

Fa ceea ce simti si sa nu te intereseze ce spun altii>big grin

| Deiia99 a răspuns:

Si noi de unde sa stim daca te place? Eu ti-as spune ca ai 1% sanse din 100% ca un astfel te baiat sa te placa cu adevarat.Acum, nah, cum ti-o surade norocu`.