| Schillinger a întrebat:

Am o problema crying sunt foarte cinfuz si nu stiu ce sa fac straight face. Anul trecut pe vremea asta (iulie) am cunoscut o fata e venise in Romania doar pentru vacanta am fost cu ea inpreauna iar dupa o luna ne-am despartit din cauza prietenilor, dupa neaam inpacat dar ea a trebuie t sa plece in Spania sad. Am fost impreuna vorbeam pe mess si facebook zi de zi, dupa ne-am gandit ca e mai bine daca cumva ne gasin unul dintre noi pe cineva sa nu ezitam happy, si eu m-am indragostit de o alta fata dar nu a fost nimic intre noi nici nu ne cunosteam. anul acesta a venit in Romania in 22 iunie am fost impreuna din nou :X dupa atata timp dar ieri a plecat din nou crying. in urma cu 4 zile eu am vb cu fata de care ma indragostisem maidemult si ea mia supus ca ma place >: si acum asteapta sa ii dau un raspuns daca vreau sa fiu cu ea sau nu. ne-am sarutat si m-am indragostit din nou eu tot o placeam. Nu stiu ce sa fac ce raspuns sa ii dau mai ales acum ca i-am dat sanse si fosta mea e plecat doar de o zi mie teama de ce va zice si ea o iubesc enorm, nu stiu ce sa fac! sad. dati-mi un sfat tinand cont ca cu "fosta" am trecut incaodata prin astea si prin mai multe :! orice sfat e binevenit! mers crying :*

6 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Dacă o iubeai pe una din ele n-ai mai fi fost "cinfuz"batting eyelashes

| h3r a răspuns:

Ce chin crying
Mai caută una să fie 3, măcar ai de unde alege! Și așa îți place să te joci cu mai multe băiețele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde barabula n-ai cap dar gandesti ca o lula, lasa-te pagubas, nu mai baga in seama fetele de pe acum iar peste 2-3 ani, dupa ce iti dai seama ce inseamna aia viata poti trece la atac

| KMaddieK a răspuns:

Pai daca o iubesti pe cea care a plecat, ar trebui sa fie "NU", dar daca nu o iubestiiiiii........de ce sa pierzi? oricum nu mai vine poate pana la anul, decii oh go on nu mai fii "cinfuz" laughing

| Comandantul a răspuns:

Inima e cea care dicteaza.Ascult-o.Incearca sa faci diferenta dintre a iubi pe cineva si a fi un capriciu.Sentimentele sunt la fel dar diferenta este colosala.Asa ca inainte sa faci pasul, trage aer in piept si gandeste-te cu cine ai sta mai mult, ai cunoaste mai bine si cel mai important ai oferii toata dragostea si atentia ta.Nu incerca sa-ti bati joc de ele, totul se va intoare in potriva ta "cine alearga dupa 2 iepuri..." cred ca sti continuarea.Ai grija de tine si spor la treaba