| ciudățelulthau a întrebat:

Am o intrebare întrebatoare. Prietenul meu nu vrea sa-i fac sex oral si de fiecare data cand aduc asta in discutie imi zice ca nu vrea si dupa ma ignora. Oare este ceva in neregula cu mine? Vreau seriozitate.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu el ceva nu este in regula. Chiar ma mira ca nu vrea. Baietilor le place asta. Probabil sta prost cu igiena.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am si eu o intrebarea intrebatatoare pentru tine: el iti face oral?

| Dana2103 a răspuns:

Probabil crede ca asta fac doar gay sau fetele usoare

| MValentin a răspuns:

Eu cred ca e vorba faptului ca se gândește daca te va saruta indirect...isi va face oral singur.
Alt lucru, probabil pur si simplu crede asta nepotrivit.

| Stegman a răspuns:

Paicam ai noroc ca nu vrea. Tu de ce vrei? Nu e normal deloc sexul oral. Daca tu vrei si vrei mai bine gasesti pe altul ca sunt atatia innebuniti dupa pacate.

| Tokyo44 a răspuns:

Presupun ca sunteți amândoi pe la 15 ani și nu i se pare lui ceva firesc igienic...

| Stonehard a răspuns:

E ciudat...n-am mai auzit barbat caruia sa nu ii placa sa i se faca sex oral. Probabil il considera murdar.

| Ggpen a răspuns:

Din punct de vedere medical, juridic si moral, sexul oral este considerat perversiune(da, daca un barbat este acuzat de catre o femeie ca a fortat-o sa ii faca oral, el va fi acuzat nu doar de relatie sexuala impotriva voinței ei, ci si de perversiunui). Poate ca prietenul tau nu considera perversiunea ca fiind ceva normal. Despre lucrul asta, mai bine vorbesti cu el ca doar el stie motivul pentru care nu vrea