| sorina1986 a întrebat:

Prietenul meu mi_a zis ca il sperie atitudinea mea " ca il plac prea mult" si acum este mai distant...si nu inteleg DE CE? El mi_a demonstrat ca ma place si eu simteam ca si el este indragostit de mine (mi_a facut sex oral si ma lins si in fund}, suntem de 2 luni impreuna si eu sunt indragostita de el, nu stiu cum sa procedez, de ce s a "speriat"?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca sexul nu este dovada de dragoste si nici perversiunile sexuale. Dragostea se demonstreaza altfel si se construieste in timp. In doua luni de relatie NU ajungi sa iubesti un barbat si nici el pe tine. Indragosteala pe care o simti tu acum va trece, nu te baza pe ea. Nu stii daca va lasa sau nu loc unei iubiri reale. Faptul ca faceti sex fara iubire, inseamna doar ca mimati dragostea, nu ca ea exista cu adevarat. Dupa doua luni de relatie, daca ar fi cu adevarat dragoste, ati fi cel mult in stadiul de saruturi pasionale, in nici un caz de perversiuni sexuale. Partenerul tau este probabil mai lucid decat tine, asteapta sa vada daca intr-adevar va veti indragosti unul de altul. Un om lucid, matur, nu se arunca in relatii, fiindca din asta nu iese nimic bun. Luati relatia incet, cunosteti-ve intai, dragostea va aparea si ea in timp daca nu va aprindeti prea tare in "indragosteala".

| Libelle a răspuns:

Voi chiar raspundeti serios la asa ceva?!

:O

| Sperman a răspuns:

Probabil i-ai umplut limba de c*cat. laughing

| reanu a răspuns:

Poate esti prea posesiva...

| piciuk a răspuns:

Chiar ma uimesti.cum dracu sa te linga, fata, in fund? asta e cea mai scarboasa chestie auzita vreodata! revenind la intrebarea ta.
1. daca ti-a facut oral si alte alea nu inseamna ca te iubeste. oamenii cand sunt excitati fac multe prostii. a nu se confunda atractia sexuala cu dragostea. poate sa existe dragoste cu atractie sexuala la un loc, dar poate sa existe doar atractia.
2. vorbiti si stabiliti ce fel de relatie aveti de fapt, fii atenta la ce zice, ca baietii de multe ori mint, cand vrea "salteaua" sa plece la plimbare.
3. poate doar s-a speriat.nimanui,fie ca e fata sau baiat, nu ii place sa fie sufocat cu dragoste. ce e mult strica.
mult noroc din partea mea.

| BMihai a răspuns:

De rahatul din fund s-a speriat probabil.

ps
daca ti-a facut sex oral nu inseamna ca este indragostit de tine. dragostea nu inseamna numai sex.

| adela93 a răspuns:

Nu e suficient sa te linga in fund. Mie prietenul meu inainte de a ma cere in casatorie mi-a mancat fecalele cu urda.