| beenedetta a întrebat:

TPU am si eu o intrebare pentru voi cand ma duc la wc imi curge alb stiti voi de unde? trebuie sa port absorbante/? va rog am nevoie de raspunsuri.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este abundentă acea leucoree (poale albe în termen popular), este fiziologică dacă nu are miros, nu te deranjează la micțiune, nu dă mâncărimi sau arsuri (în caz contra poate indica o infecție), te speli cu apă călduță și săpun lichid, tamponezi zona și pui un absorbant zilnic (cel subțire).
Pa, pa.

| Ioanaa1796 a răspuns:

Stai calma ca nu este un motiv de ingrijorare, asa curge...semn ca corpul tau se dezvolta.numa o anumita perioada va fi asa... funda?:X

| beenedetta explică:

Buna cand ma duc la wc am pe chiloti alb galbui si imi curge dese ori trebuie sa port absorbante?