| Baby_1598 a întrebat:

Buna TPU:*:*. am si eu o nelamurire:*. sunt intr-o relatie cu un baiat de o luna:* si tin sa mentionez ca, eu am 13 ani si el 16 tongue ne intelegem foarte bine si ne iubim foarte mult!love struck.Insa totusi am o problema, noi ne vedem destul de des, chiar daca nu sta in aceeasi loc. cu cu mine :d, si noi de obicei iesim mult pe afara ne plimbam etc. si mi se pare normal cand suntem pe str. sa ne tinem de mana, sarutam dar totusi eu incerc sa ma ascund de lume pentru ca e foarte barfitoare mai ales cea din loc. care ma cunosc cat de cat si imediat hop-top se aud barfe iar eu nu suport lucrul asta si ma afecteaza foarte mult, Vi se pare ceva anormal daca eu am 13 ani si el 16? :-ss adica e chiar asa grav daca ne tinem de mana si sarutam pe str?
Imi cer scuze daca am gresit unele cuvintee big grin dar m-am grabit sa postez:*! va rog am nevoie de cat m-ai multe raspunsuri sa ma lamureschappy multumesc anticipathappy. dauu funda!:* pentru cel mai bun raspunSbig grin.

8 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Fostul meu prieten are 19 iar eu am 13, deci nu, se zice ca dragostea nu are varsta.Baietii mai mari nu trebuie neaparat sa doreasca sex, unii chiar sunt de incredere si mie care imi plac baietii maturi.Eu zic sa nu mai asculti de gura lumii si sa fi in continuare cu iubitul tau.Mult succes si iubiti-va mult!

| Miley a răspuns:

Nu e grav daca tu ai 13 si el 16 sa te ti de mana pe strada,este foarte normal dar totusi cu saruturile nu chiar asa pe strada pe trotuar,intr-o gradinita(livada ceva de genu), putin mai ascuns, ca s-ar putea sa barfeasca lumea de sarutat in mijlocul strazilaughing.

| Ela_4663 a răspuns:

Stai linistita. si totul tine de voi, nu va ascundeti. nu fuga e rezolvarea. eu am 19 ani prietenul meu 31 ne-am logodit si urmeaza sa ne casatorim, daca va iubiti, lasati lumea sa vorbeasca, nu ascultati ce zice ea, lumea e plina de venin! :*

| Ezzio a răspuns:

Nu! Nu! Nu e grav sa stii cunosc o relatie 14-20 deci bucurativa de relatia voastra, iubitiva si poate ma chemati si pe mine la nuntalaughinglumeam sper sa nu te superi cat despre lumea barfitoare(nu am voie sa injur ca vede prietena pe site si ma caftestelaughing nu-i baga in seamaaaaaa dai in p**a mea de cocalari imputiti

| MarinaElkhatib a răspuns:

Buna Baby stii vorba aia ca gura lumi nu o ascunde decat pamantu nu ar trebui sa te intereseze lumea toti vorbesc multe si prost tu trebuie decat sa pui vorbele lor la fund si sa iti vezi de dragostea ta cu acest baiat esti fata esti mare nu ar trebui sa te intereseze deloc deci iubeste cat mai mult ca viata e scurta dragostea e lunga "same time"si esti si tanara...mult succeswinking

| madalina1999 a răspuns:

Nu esteo problema,tu simtete in largul tau, dk candva zice ceva, nu lua in seama ce spune gandeste-te ca voi va iubiti si ca va intelegeti bine asta conteaza cel mai mult.lumea zice multe dar nfolositoare... oricum succes in relatie si mult noroc... apropo nu cont. diferenta de varsta, ex:monica columbeanu si irinel.laughing de ei ce mai zici.si tu iti faci probleme de 3 ani, cand la ei sunt zeci de ani laughing oricum succes in relatie :X:*winkingbig grin

| NoName_8511 a răspuns:

Nu e grav deloc...eu am 15 ani jumate iar prietenul meu 20! E adevarat, lumea e foarte barfitoare, insa daca vrei sa ramai cu el pentru o lunga durata de timp nu ai de ce sa te ascunzi! Ar fi si mai bine daca parintii tai ar stii de el si ar fi de acord.

| dany99poli a răspuns:

De unde esti? big grin