| OFM a întrebat:

Buna am o prietena de 2 saptamani ne iubim foarte mult ne tinem de mana ne imbratisam iar ea a zis azi la scoala ca, cand iesim afara diseara sa ne sarutam nici unul dinre noi nu a facut asta dar vrem sa incercam desin nu stiu cum ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ღLaviღ a răspuns:

Pur si simplu te duci la ea i spui cat de frumoasa e si doar un sarut pe buze atingerea buzelor iar cand relatia o sa evolueze puteti sa va pupati si app pupat si sarutat nu e tot una happy!
Daca sti la ce ma refer laughing!

2 răspunsuri:
| XoXo_8074 a răspuns:

Exact cm a zis si ce-a de mai joswinking

pentru prima oara doar va atingeti buzele

si dupa aia...(cand o sa capatatzi putina experientzahee hee)

cu limbutza in guritahee hee

fundita?batting eyelashes

| HeloKity a răspuns:

Pai,cand iesiti afara poti sa îi spui ce smiti pentru ea, ca e frumoasa, si sarutul o sa vine de la ''sine''. Trebuie doar sa aveti curajul sa dezvoltati aceasta relatie.Bafta!happy