| Papushikka a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema mare de tot un baiat simt ca ma place dar si eu pe el radem impreuna ne batem joc de alti copii din scoala cum sa ii zic ca simt ceva pentru el adica ca el iubesc.|Raspunsuri doar cateva

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Vorbeste cu el, deschis despre sentimentele ce le ai pentru el. Stiu, e greu sa-ti gasesti cuvintele in astfel de momente, in cearca sa-ti faci un speech, dinainte, noteazati cateva idei... Mult noroc!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dtgkjdht a răspuns:

Eu tot am zece ani ca tine si ati sfatuiesc sa nu ai spui an fata pentru ca poate el te crede o buna prietena mai bine scrie-i un biletel de genul... buna ce mai faci eu ma rusinez sa-ti spun ce simt ansa am prins curaj si vreau sati spunca te simpatizez terog spune-mi tu ce simti pentru mine`'? sper ca te-am ajutat