| marinela92 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare eu o sa ma mut pe semestrul 2 la o alta clasa si nu stiu cum o sa ma integrez acolo. Problema mea cea mare este ca acolo este baiatul de care mie mi-a placut si intre noi exista atractie fizica...si mai mereu ne tachinam facandu-ne gelosi cand ne vedem unu pe altul. El spune ca nu ma suporta, si nu stiu cum o sa reactioneze cand o sa ma vada acolo. Stiu ca voi fi o surpriza pentru el. Vara lui imi spune sa nu imi fac griji pentru ca daca o sa ma vada acolo o sa radieze de fericire la maximum, cu toate ca ma uraste... Totusi am fost colegi mai de mult.nu cred ca m-ar urai voi ce ziceti (p.s scriu de pe profilul verei mele. eu sunt intra 11-a si din sem 2 ma mut) dau funda :*!

4 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai muta-te acolo in clasa si vei vedea ce reactie are, pana la urma nici vara ta nu stie cum va reactiona, nici eu nici tu doar el, dar nu in acest moment, ci atunci cand va afla ca esti noua lui colega de clasa..pana atunci numai bine, si poate se va infiripa o mare dragoste intre voi doi daca spui ca exista atractie fizica..Succes! Inca o data numai bine

| DeidaraXR1 a răspuns:

Daca stii in gimnaziu(primara gradinita etc) baietii se "bateau" cu fetele. asa e si aici numai mai putina violentawinking

| Nelamuritul a răspuns:

Stai calma nu o sa se intemple nimic o sa fie totul bine poate o sa te si cuplezi cu el.

| Bibbi1912 a răspuns:

Eu cred ca te place. Asa se intampla cand un baiat si o fata se tachineaza. Incearca sa ajungi la..latura lui sensibila si o sa iti spuna ce simte cu adevarat.Sau gaseste un moment potrivit.