| marinela92 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare eu o sa ma mut pe semestrul 2 la o alta clasa si nu stiu cum o sa ma integrez acolo. Problema mea cea mare este ca acolo este baiatul de care mie mi-a placut si intre noi exista atractie fizica...si mai mereu ne tachinam facandu-ne gelosi cand ne vedem unu pe altul. El spune ca nu ma suporta, si nu stiu cum o sa reactioneze cand o sa ma vada acolo. Stiu ca voi fi o surpriza pentru el. Vara lui imi spune sa nu imi fac griji pentru ca daca o sa ma vada acolo o sa radieze de fericire la maximum, cu toate ca ma uraste... Totusi am fost colegi mai de mult.nu cred ca m-ar urai voi ce ziceti (p.s scriu de pe profilul verei mele. eu sunt intra 11-a si din sem 2 ma mut) dau funda :*!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OtipaOarecare a răspuns:

BunahappyNu e usor sa te muti in alta clasa, dar nu trebuie sa iti faci griji in privinta lui. Daca va tachinati unul pe altul inseamna ca si el te place si in plus daca zice ca nu te suporta nu e adevarat, caci altfel te-ar lasa in pace, nu te-ar mai tachina, pur si simplu te-ar ignora.Deci cand ajungi in cealalta clasa, de prieteni nu trebuie sa iti faci griji caci sigur iti vei face, dar despre el:comporta-te normal. Daca el vine primul si nu te lasa in pace inseamna ca i-ai atras atentia, orice ar spune el sau ar face, deci nu te ingrijora.Fii tu insatihappyMult noroc:*

| abcabcabc a răspuns:

Nu te ingrijora deoarece te place

| SiminaG a răspuns:

Atunci cand un baiat te tot tachineaza inseamna ca te place si sigur nu te va ura stai linistita dimpotriva se va bucura cand o sa vada ca mergi la aceeasi scoala la care merge si el :*