| marinela92 a întrebat:

vara mea e in liceu in clasa a 11a si ma tot intreba de nu stiu cate zile cum o sa se integreze pe semestrul 2 in alata clasa deoarece se muta si acolo e baiatul de care ei i-a placut insa el spune ca nu o suparta si o uraste iar prietena ei cea mai buna care e chiar varabaiatuli de care ii place i-a spus ca el nu o sa se supere ca o sa se mute acolo ci o sa radieze de fericire la maxim...mentionez ca intre ei este atractie fizica si ei ii e frica de rectia lui si de ceea ce i-a spus prietena ei cea ai buna big grin deci un sfat ceva ce sa ii zic help daufunda big grin

Răspuns Câştigător
| Nelamuritul a răspuns:

Sa nu-i fie frica si sa incerce sa il faca sa isi schimbe parerea despre ea, sa vorbeasca din ce in ce mai mult cu el, pana cand etc.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sper din tot sufletul ca nu s-a mutat in alta clasa pentru el.

| Larisssaa a răspuns:

Hăă? laughing
Eu nu am înţeles nimic din ce ai vrut să zici.

| Miki280 a răspuns (pentru Larisssaa):

Te inteleg, nici eu! rolling on the floor

| Larisssaa a răspuns (pentru Miki280):

rolling on the floor