| marinela92 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare eu o sa ma mut pe semestrul 2 la o alta clasa si nu stiu cum o sa ma integrez acolo. Problema mea cea mare este ca acolo este baiatul de care mie mi-a placut si intre noi exista atractie fizica...si mai mereu ne tachinam facandu-ne gelosi cand ne vedem unu pe altul. El spune ca nu ma suporta, si nu stiu cum o sa reactioneze cand o sa ma vada acolo. Stiu ca voi fi o surpriza pentru el. Vara lui imi spune sa nu imi fac griji pentru ca daca o sa ma vada acolo o sa radieze de fericire la maximum, cu toate ca ma uraste... Totusi am fost colegi mai de mult.nu cred ca m-ar urai voi ce ziceti (p.s scriu de pe profilul verei mele. eu sunt intra 11-a si din sem 2 ma mut) dau funda :*! si cum v-ati integra acolo help! sunt foarte stresata nici nu stiu cum o sa fac pentru ca e putin cam ciudat o sa vin in clasa aia de dimineata adica pe la 8 fara 20 si va dati seama ca o sa fie copii pe acolo si nu stiu cum sa fac

Răspuns Câştigător
| darnme a răspuns:

Fii tu insuti, fii draguta cu cei din jurul tau si fa-ti prieteni si nu il baga in seama daca se comporta urat cu tine. Eu in locul tau m-as aranja cat mai frumos ca sa fac o impresie buna nu doar lui, dar si clasei. Succes! Pup.

| marinela92 explică (pentru darnme):

Nu stiu cum as putea sa il las pe el cu gura cascata heeeeelp laughing!

14 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Cred ca am mai citit asta o data. Si la fel voi spune: sper ca nu te-ai mutat in clasa aceea pentru el.

| marinela92 explică (pentru LolaLollita):

Nu nu m-am mutat pentru el. In clasa in care sunt eu acum nu cred ca o sa imi iau bacul.....in clasa in care vreau sa ma mut am elita profesorilor si fac asat pentru viitorul meu. Nu m-am mutat pentru el.

| LolaLollita a răspuns (pentru marinela92):

Atunci iti doresc succes! E pentru viitorul tau, asa ca orice ar fi, gandeste-te la prioritatile tale.

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai daca te place atunci chiar daca te ia la misto si zice ca te uraste, toate astea nu sunt adevarate.
Cand ajungi in clasa ar trebui sa mergi la fete, daca ai prietene acolo, daca nu fa-ti unele, gaseste pe cineva cu care sa stai in banca si peste ceva vreme poate o sa ajungeti din nou impreuna tu cu prietenul tau.
Daca zici ca te place atunci stai linistita ca v-a avea el grija de tine, chiar daca zice ca te uraste :d.

| marinela92 explică (pentru NuMaContrazice):

Dar de ce ma minte ca ma uraste cand el nu o face? si cateodata imi lua apararea in fata unor fete care ma barfeau...dar nu a fost niciodata prietenul meu deoarece eram amandoi prea orgolios sa ne spunem alea 2 cuvinte si ne mascam practic prin ura...straight face

| NuMaContrazice a răspuns (pentru marinela92):

Pai chiar tu ai zis-o acum, " eram amandoi prea orgolios sa ne spunem alea 2 cuvinte si ne mascam practic prin ura...", lasa la o parte orgoliul si spune-i daca chiar tii la el, pentru ca nu poti fi sigura ca el o va face.

| marinela92 explică (pentru NuMaContrazice):

Multumesc foarte mult

| NuMaContrazice a răspuns (pentru marinela92):

Npc.

| mihaella91 a răspuns:

laughing foarte tare. stai linistita, fi tu si aranjaza-te, cum nu ai mai facut-o vreodata.dar nu exagerawinking si stii tu ca cine se tachineaza si se ''uraste'' se iubeste

| Classmates a răspuns:

Doar astepta sa se apropie el de tine si fa putin pe interesanta

| marinela92 explică (pentru Classmates):

Cum as putea sa fac pe interesanta cum sa il las cu gura casacata laughing imi amintesc ca atunci cand ieseam la tabla rontaia pixurile laughing)) si se misca banca laughing)))))))))) si mima un act sexual laughing asta se intampla de... 3 ani laughing

| Classmates a răspuns (pentru marinela92):

God laughing) Pai nu-l baga mereu in seama si cateodata fa-l sa se simta prost dar nu tot timpul ca dupa aia chiar o sa te urasca.

| Alexutza1312 a răspuns:

Stai linistita! Poate ca nu vrea sa-si arate sentimentele pentru tine, vrea sa le tina ascunse...dar tu comporta-te normal, daca te jigneste cumva, poate din dragoste nu-l lua in seama, caci poate o sa-ti marturiseasca candva ca te place; sigur nu te uraste, dar vrea sa para dur. happy