| Ioanamaria12344 a întrebat:

Aseara m-am suparat pe baiatul pe care il plac(el nu stie ca il plac) din unele motive prostesti si eu am crezut ca el s-a suparat pe mine. Astazi, nu am vorbit deloc cu el pana cand am plecat la o prietena si am pus-o sa ii trimita un mesaj sa il salute(el i-a raspuns ei dupa 4 ore) si dupa vreo 10 minute i-am trimis eu intrebandu-l daca e suparat pe mine si mie mi-a raspuns pe loc ca nu... Oare asta e vreun semn ca tine mai mult la mine decat la ea, chiar daca ne cunoatem la fel eu si ea cu el?!

Răspuns Câştigător
| roxyflory a răspuns:

Se poate sa tina mai mult la tine dar se poate sa fi avut treaba atunci cand prietena ta ia trimis sms ce sa ic nu prea am cum sa imi dau seama nu prea dai detalii la felul cum se comporta cu tine si cu prietena tahappy