| LolaBola1111111 a întrebat:

Buna TPU
cand un baiat penetreaza o fata usurel,ea fiind virgina,si fac sex dar fara ca ei sa ii curga sange sau nu stiu cum sa ma exprim, fara ca ei sa ii curga sange...ea este dezvirginata total? adica daca merge la ginecolog, ginecologul isi da seama ca e nu mai este virgina?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca ginecologul isi va da seama ca nu e virgina. Nu exista dezvirginare partiala, himenul nu permite trecerea penisului decat daca este elastic (si atunci se va rupe la prima nastere vaginala). 20% din femei nu sangereaza la dezvirginare, asta nu are absolut nici o semnificatie.

| mona a răspuns:

Un ginecolog normal ca prin consultatie isi da seama daca fata este sau nu virgina si nu stiu daca ea este dezvirginata total, depinde cat de elastic are himenul, sange nu este obligatotriu sa ti curga

| ladyi a răspuns:

Poti sa o iei usurel, tare, tot nu mai e virgina, daca nu ii curge sange din prima inseamna ca nu ii s-a rupt himenul, si app ginecologul da isi da seama happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă merge la ginecolog şi o "verifică" acolo jos, atunci acesta îşi dă seama că fata NU mai este virgină - INDIFERENT de modul în care o penetrează băiatul ( în momentul în care o dezvirginează )!

Chiar dacă băiatul o pătrunde uşurel, şi chiar dacă nu-i curge sânge în momentul deflorării, fata NU mai este virgină - iar himenul ei este RUPT ( chiar dacă prima dată nu se rupe complet uneori ).

Chiar dacă are himenul mai elastic şi nu este dezvirginată "total", ginecologul va "observa" că a făcut sex!

| Oanarry a răspuns:

Din momentul in care ati facut sex...normal ca nu mai e virgina, ca doar baiatul nu o are de juma de centimetru. Iar ginecologul, da isi da seama

| plosnitapufoasa a răspuns:

Fi sigura ca nu mai esti virgina. si ginecologul va fi de aceeasi parere. mai repede sau mai usor tot penetrare se cheama. deci simtete bine linistita virgina nu mai esti. succes...

| stefanutzstefan a răspuns:

Da isi da seamna penetreazo usor