| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fata? funda!

.

Răspuns Câştigător
| DeEa_8789 a răspuns:

1.SE inroseste cand e pe langa tine
2. Vrea sa intre in seama cu tine
3.Se uita mereu la tine
4.Te tachineaza uneori
5. Vrea sa te ajute cu ceva
6.Cand faci ceva si nu esti atenta la el, el se uita mereu la tine
7.Se aranjeaza cand e in preajma ta
8. Uneori incepe sa rada cu un anumit ras cand e pe langa tine
9.Te priveste in ochi
10.Incearca sa te faca geloasa
11.La unii baieti cand e sa ti se intample ceva (de exemplu sa te tavaleasca in zapada, adica sa iti dea frecus) incearca sa fie primul la asta
Sper ca te-am ajutat, te pup, papa kiss

3 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Iti dai seama usor e cu ochii mereu pe tine cand esti aproape de el, semne din care poti sa iti dai seama ca el te place sunt multe ex: se ofera sa te ajute, iti zambeste cand te vede, incearca sa te invite undeva, si multe altele, trebuie doar sa iti dai tu seama de intentia ce o are.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Din 132 de intrebari 100 sunt numai "Care sunt semnele ca un baiat place o fata? funda!

. e clar daca t place o sa simti ceva sau poate iti spune ce tot pui intrebarea asta intreaba-l ce parere are despre tine si daca te-ar vede mai mult decap pe o amika si gata ce te stresezi atat!

| Cory_1336 a răspuns:

O sa-ti dai singura seama ai sa vezi