| licurici77 a întrebat:

Buna TPU.Ce inseamna cand un baiat iti spune "...scuze dar...nu sunt interesat de o relatie"? Asta dupa ce i-am spus ca imi place de el, noi suntem prieteni dar nu foarte buni.

11 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Nu ii place de tine, e clar.
Pe viitor, lasa baietii sa faca primul pas happy
Te pup kiss

| wolder a răspuns:

Raspunsul ar fi NU!

| RAY a răspuns:

Ca nu vrea o relatie monentan asta a vrut sa spuna, acuma eu de unde zeus sa stiu daca tea placut sau nu sau daca e gay, suferinta in iubire, vrea doar sex, probabil a crezut ca glumesti ca vrei sasi bati joc de el punete in locul lui tu te-ai crede?

| h3r a răspuns:

Ce nu înțelegi din „nu sunt interesat de o relație"?

| Felys a răspuns:

Ce nu iti e clar, te-ai facut de cacao prin faptul ca i-ai marturisit ca iti place de el, de regula baietii sunt cei care cer prietenia nu invers, acum lasa-l in pace si evita-l pe cat posibil ca sa nu inceapa sa rada de tine

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Că nu-i place de tine (în sensul ăla) şi nu vrea să fiţi împreună. Nu-i total evident?

| Danysan a răspuns:

Cred ca e bine sa intelegi ca asta e un raspuns gentil si inseamna pe ocolite NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu isi doreste o relatie momentan. Cel mai bine este sa ii respecti decizia, sa nu insisti pe acest subiect si sa accepti asta.
Imi imaginez ca esti ranita, dar e normal sa mai si pierdem. Nu o lua in nume de rau. Gandeste-te ca sentimentelor nu le poti comanda... deseori ne indragostim de cine nu trebuie!

Te pup si o seara placuta :*

| Demonull a răspuns:

Ca nu vrea.nu neaparat ca nu te vrea pe tine dar nu vrea o relatie.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Probabil el inca nu e pregatit pentru o relatie(a iesit probabil din una).Nu trebuia sa-i spui ca-l placi, cum a zis si Felys : de obicei baietii sunt cei care cer prietenia happy

| Lovetolove a răspuns:

Ca nu doreste sa ramana cu tine decat la stadiul de prieteni. Si ca. exact cum pare nu vrea o relatie.