| nenadnenad a întrebat:

Buna TPU daca o fata ma baga mereu in seama si nu ma lasa deloc in pace in fiecare pauza inseamna cai plc de mine? va rog raspundeti repede!

7 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai cred ca da,asta in cazul in care,nu i ai facut tu ceva si ea acum sa te tachineze.
Dar cel mai sigurte place,pentru ca face lucruri evidente,numai tu sa ti dai seama.
Bravo ei,ca stie sa si exteriorizeze sentimentele,pentru ca, sa fii indragostit/a, nu este o rusine!
Succes!

| deeadragutza2 a răspuns:

Pai da ii place de tine dar nu vrea s aiti spuna sau ii este rusine si prin comportamentul ei vrea sa iti arate ca ii place. fundA?

| Barbaraaa a răspuns:

Buna. Da poate ii place dar ca fi sigur intreab`o si u daca t place sau daca nu pune p altcineva s-o intrebe. succes :*

| Barbaraaa a răspuns:

Buna. intreab`o intre`o zi daca chiar te place sau pune p altcineva sa fi mai sigur k asa e. mult succes

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Ori asta ori e genul vorbareata.

| Metempsihoza a răspuns:

Da. E chiar obsedata de tine laughing Daca o placi si tu e ok, daca nu, ia-ti un bilet pentru un anumit spital mai deosebithee hee

| HelloKitty97 a răspuns:

Normal te iubeste!