| xuNicaT a întrebat:

Buna TPU
De ce mi se scoala des penisul?

de si am avut relatii in ultima vreme o gramada
nu am folosit nici un medicament pentru al tinea tare
si cand fac dragoste tine peste masura, nu vine ejacularea repede
vine tarziu, tine cam 1 h - 2 h

15 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca esti bucuros ca ai un asemenea instrument.

| corbulalbrosu a răspuns:

M-ai taie un pic din timp. rolling on the floor Din cauza opririi circulatiei sangelui, risti sa ti se necrozeze si sa-ti cada precum frunzele toamna. laughing "NECRÓZĂ s.f. Alterare și distrugere a unui țesut ori organ viu, animal sau vegetal, în urma întreruperii circulației sanguine,... "

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate suferi de priapism fara sa stii/sa-ti dai seama. "PRIAPÍSM s. n. (Med.) Stare de erecție a penisului prelungită în mod anormal, adesea dureroasă și neurmată de ejaculare. [Pr.: pri-a-] – Din fr. priapisme."

| xuNicaT explică:

Mi se scoala si sta sculata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi la ăsta mă rolling on the floor). Ce speri acum prietene, după aceste dezvăluiri?

| xuNicaT explică (pentru anonim_4396):

Asta e adevarul ma, sta sculata, trebuie neaparat o fata sa o am langa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ma vrajeala si fanteziile, astea sa i le spui lu fratetu ala mic.te va crede.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa te convingi de existenta acestei afectiuni te poti interesa direct la sursa.Da-i un telefon lui Mitica Dragomir (fostul sef al FRF)

| minrest a răspuns:

Omule, tu trebuie sa înveți sa intri repede în starea care trebuie, și după aia o sa tina de la 20 de minute la cât vrei tu, dar cei care au ejaculare precoce și cei care țin vreo 10 minute nu au ce sa facă, ei așa rămân. Doua ore nu e bine, sta sângele blocat acolo, de când am citit asta nu mai abuzez, o ora e suficient pentru orice, mai degrabă 45 de minute. Ca intri în erecție des nu e rău, dar ar trebui ca sa și ieși din majoritatea, chiar fără sex, sa se liniștească încet încet. Cat privește priapismul, eu unul nu cred ca e vorba de priapism, ci de o potenta mare, pe care nu ai învățat încă sa o stăpânești. Dar pana la urma, nici suta la suta sigur nu pot sa fiu. Salut.

| windowlicker a răspuns:

intrebarile amuzante nu sunt niciodata la trivia

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prietene e bine ca nu vine repede ejacularea, ai timp sa te bucuri de sex, iar in privinta scularii des e normal, fa-ti probleme cand nu se va scula

| mihai69 a răspuns:

Nu vrei să facem schimb? pliiiiz...

| MessiMessi a răspuns:

Eu când o fată cu țâțe mari, mi se scoală instant! Îmi stă drept ca la armată! Am o slăbiciune la balcoanele mari

| aumih16 a răspuns:

Pentru ca esti barbat? nu trebuie sa iti fie rusine! e normal! la barbati baieti asa trebuie sa reactioneze!

| ManoleAlex a răspuns:

Si eu o am tun ptc m-am uitat la xo