| diana121 a întrebat:

Buna TPU din nou...Cum stiu daca un baiat ma place? E de varsta mea si l-am visat cu mine intr-o incapere tinindu-ne de mana. Si in pauze ma tot striga sa-mi arate chestii.
Multumesc anticipat.happy

6 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Pfff, se pare ca ii place sa se dea mare si tare in fata ta. Sincer, nu prea imi place genu laudaros, este clar ca incearca sa impresioneze fetele prin cum arata si cat de "smecher" e, nu prin fapte frumoase si prin inteligenta. Daca asta e genul tau de baieti, atuncea lasa-l pe el sa faca primul pas. Daca se da asa de mare in fata ta, cu siguranta in curand va avea tupeul sa te ceara la o intalnire. Succes iti doresc.

| Lorenada a răspuns:

Dar ce fel de chestii iti arata?

| diana121 explică (pentru Lorenada):

Pai imi arata cum se batea cu toti. Cum ii sta parul.

| AndreiLTX a răspuns:

Depinde de baiat... poate sa te priveasca foarte frumos. poate sa te atinga...si ce chestii iti arataday dreaming?

| diana121 explică (pentru AndreiLTX):

Pai imi arata cum se batea cu toti. Cum poate sa faca roata. Chesii din astea

| AndreiLTX a răspuns (pentru diana121):

Din partea mea.baiatu tau e un pic prostut. daca tie iti place baga-te pe el...fi tu cea care face primul pas.Baftawinking