| AndreyuuEyuu a întrebat:

E prima mea intrebare pe acest site, si am o intrebare mai ciudata.straight face Eu am 16 ani si imi aplce de o fata de 12 ani.Pare ciudat doar ca fata arata de 15 ani si se si comporta ca una se porta dragut cu mine doar ca are doar 12 ani si de obicei baietii de 15-16 ani au alte dorinte.-Acuma voi ce zice-ti sa ma pun pe ea sau sa o las in pace?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pune-te cu ea daca si ea vrea, fa cum crezi tu dar nu uita ca la 12 ani e o copila

| lexzor a răspuns:

Asteapta sa mai creascawinking

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sfatul meu ar si sa nu deoarece este o diferenta prea mare de varsta.
O zi buna!

| Originaly a răspuns (pentru Anonima264):

NU e o diferenta mare mai 4 ani, dar lasa fata aia sa invete, o iei cu dragostea? ce stie fata aia la 12 anilaughingLOL ma voi gandi bine cand voi face copii.Dau bine sa iasa baiatlaughingaltfel cand greseste fata o bat pe masa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pune-te cu ea", da, ai oferi cadou ultima pausa barbie, apoi mergi la parintii ei s-o si ceri, abia astept sa te vad la stirile pro tv, cum ai fost aruncat pe geam de catre un parinte.

Tu ai minte? Daca da, la ce-ti trebuie?

| stpu a răspuns:

Daca arata bine si iti place - de ce nu. Peste un an iti poti indeplini dorintele. Sau peste 2. Sau peste 6. Acum depinde cat esti de convingator laughing

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

Las-o baaa in pace!
Pedofilule! Sunt destule parasute de 15-16 ani, asteapta sa intri la liceu, daca esti deja si umbli dupa fete de 12 ani esti un pampalau

| AndreyuuEyuu explică (pentru StefanCelMareIubeaFemeileDES):

Uita-te tu dupa parasute de 15-16 ani.-_- Eu doar am intrebat..Si tu sari ca si al cancan pe mine incepand sa ma faci pedofil dintr-o singrua intrebare.Ce relaizezi tu? Ca te-ai trezitcu fata la cearsaf si nu ai ce face dacat sa jignesti oamenii

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns (pentru AndreyuuEyuu):

Amice,ai spus urmatoarele lucruri, citez ''Pare ciudat doar ca fata arata de 15 ani si se si comporta ca una se porta dragut cu mine doar ca ARE DOAR 12 ANI SI DE OBICEI BAIETII DE 15-16 ANI AU ALTE DORINTE''.
Imi cer scuze ca te-am facut pedofil,nu era nevoie,te-ai facut singur.
Pe bune acum,nu te ''pune'' pe ea, las-o sa creasca, eventual dai o papusa Barbie!
Un alt motiv ar fi ca esti tu prea timid sa vorbesti cu fetele de varsta ta, am si eu specimene din astea in clasa, la 18-19 ani se combina cu fete de 13-14-ani.

| JIGSAW3D a răspuns:

Saracu copil!