| Loola_4761 a întrebat:

Deci...salut TPU big grin Iar vin cu o problema. Baiatul de care imi place se comporta cam ciudat de la o vreme.Eu ies cu fetele afara si el cu baietii.De obicei stam toti impreuna bine inteles. Bun. Facem ce facem si ne asezam pe o banca. El sta departe de mine, dar peste ceva timp ma trezesc cu el langa mine. Dinou bun.Mereu ma tachineaza. Cand se iau fetele si baietii la " bataie" in mine nu da asa tare cum da in celelalte.Este el mai " nesimtit" de felul lui zic asta pentru ca mereu se uita sub banca sa ne vada picioarele sau fundul sau mai stiu eu ce mie si prietenelor mele, dar este dragut in principal. Cu toate astea nu imi vine a crede totusi ca ma place straight face De ce? Nu stiu. Ceva ajutor? Funda :X:*

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ar trebui sa discutati in particular si sa il intrebi fara rusine daca te simpatizeaza. Un baiat nu va minti daca e singur(sa fiti doar voi 2). Tu nici nu vei fi nevoita sa ii spui ca il placi in caz de el spune ca nu te simpatizeaza. Daca raspunde NU, pur si simplu ii spui ca se comporta cam ciudat si ai inteles ca te place happy Faci asta in asa fel incat sa nu pari atinsa de raspuns! Poate minte.

| Aylee a răspuns:

Dupa parerea mea, este un baiat care umbla din "floare in floare" un nesimtit mai bine zis, vrea doar sa bage in pat fetele si dupa... alta... alta si iar alta. Mai bine cauta altul, nu e pentru tine.

| Honeybunny a răspuns:

Pai e cam gagicar,de aceea iti vine greu sa crezihappy cand sunteti mai multi e greu sa fie prea aproape de tine sa nu faca misto baietii de el sau stiu eu. oricum mi se pare cam copil ca se uita asa pe sub fuste,dar ideea e ca ar trebui sa incerci sa mai fi si singura cu el uneori sa mai povestiti intre voi sa vezi exact ce e in capul lui, sa il cunosti si din alta perspectiva cum e, nu doar asa cu gascahappy succes!

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca sunteti cam micuti.se joaca si el se distreaza e copil...pun pariu ca mai mult de 15 ani nu aveti... ce-ai vrea si tu acum sa iesiti doar voi doi sa va sarutati sa va pipaiti si peste o luna sa iti bata apropuri ca vrea mai mult? laughing)

| D0zzz a răspuns:

Pai tu trebuie sa te uiti si la aspectul moral. Ca daca el arata bine dar e nesimtit, te va face sa te simti tu prost dupa aceea. Daca zici ca se uita la fundul altora, desi te-ar placea nu e de bine, inseamna ca e cam gagicar. Eu zic sa ai grija cu el. Ca daca da in tine si se comporta ciudat eu zic ca nu e bine sa mai stai prea mult in preajma lui. Tine minte, ca baieti or sa tot fie, nu e si nu va fi singurul baiat din lume. Va veni si timpul cand vei gasi baiatul perfect, si atunci cand se va intampla asta te vei intreba: "Cum? Mie mi-a placut de tipul ala?". Deci mare grija si bafta in continuare! O zi frumoasa iti doresc! kiss

| DannyCaponne a răspuns:

Eu sunt baiat, si da, asa este, vrea sa para ca nu e schimbat, fiind mai multi sa nu se observe, e din instictul nostru, crede-ma laughing! Daca a-ti fi singuri, ca doi porumbei mucutzi :X ^^ prea frumos, atunci a-ti putea sa vorbiti despre voi, sa va cunoasteti, poate sa va "lipiti" big grin! Sper ca sfatul meu sa te ajute! Multa Bafta!

| hitman_5613 a răspuns:

Asa sunt baieti, daca suntem intr-un grup sentimentele vin mai greu, mergeti si voi intr-o plimbarein " particular" poate ca o sai trasneasca si lui adevaru sau poate tie, si daca se mai uita pe sub fuste o face fie pentru a parea tare fie chiar ii un badaran.(P.S. sunt baiat deci stiu mai bine decat tine) sper sa te placa ceaw