| Qqq123 a întrebat:

Buna TPU.Este o fata din cartier la mine care e draguta si imi place de ea.Nuj cum sa o intreb daca ar vrea sa fie cu mine. Ajutor, ofer funda celui mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Spune`i in chineza sigur ai sa reusesti.

| neutrino a răspuns:

Dar ce rau, asa de mare, ti-a facut?

| MoxiMonny a răspuns:

Depinde și de fată. Eu de exemplu le-am zis le-am zis "NU" celor care ma luau pe ocolite. Stai de vorbă cu ea, ieșiti in grupuri na, să vă vedeți și sărut-o direct. happy. Daca nu ai curajul ăsta, ia-o pe ocolite, dar depinde și de firea ei.

| dori123 a răspuns:

Pai, intai de a intreba asta, trebuie sa clarifici cu ea ca intre voi se intampla ceva sentimental. Fata, v-a fii surprinsa si o sa te considere un "pampalau" daca ea nu stie ca o placi... asa ca incearca sa te cunostii cu ea, si sa ii dai de inteles ca iti place de ea. Nu face prostia sa ii zici asta, fara ca ea sa stie ca o placi... Si mai ales ca o placi mullt

| mihai00 a răspuns:

Uite si eu am avut aceeasi problema dar mi-am facut curaj si ar reusit sa ii spun incearca si tu... daca nu vorbeste cu cea mai buna prietena al ei si spune-i sa te ajute cu ea.

| Qqq123 explică (pentru mihai00):

Eu is cam timid de felul meu si contacteaza.ma pe funnyface918 adresa de mess