| dreams0423 a întrebat:

TPU, eu nu arat foarte bine la corp adica nu am forma dar sunt destul de inalta si nici la fata nu am trasaturi deosebite insa atrag baietii destul de mult si nu inteleg de ce, ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Si fetele terne, banale, sterse pot sa emane mult mister si dorinte nebanuite in imaginatia baietilor. big grin

2 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Probabil e atitudinea si personalitatea ta care te face sa-i atragi, cu ce vrei sa te ajutam? Sa nu-i mai atragi?

| dreams0423 explică (pentru sEusebiu):

Nu dar cu acest raspuns m-ati ajutat, thank you!