| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu prietenul meu am vrea sa incercam sexul anal, doar ca as vrea sa aud de la cei cu experienta mai intai de toate cum e, ce riscuri presupune si mai ales daca se merita.

Răspuns Câştigător
| CristyBv a răspuns:

Eu unul nu iti recomand sexul anal. De ce? Pentru ca pe moment va fi bine, foarte placut, foarte excitant, dar dupa aceea... Oricum lui o sa ii fie indiferent inainte si dupa, la el va fi la fel. Dar tie, marindu-ti gaura prin penetrare, tu vei avea de suferit. In ce sens? In sensul in care te va scapa "scaunelu" la servici, in public, oriunde, si tu nu te vei mai putea tine din cauza ca acea gaura a devenit mare si s-ar putea sa te faci de ras! Oricum o data nu are ce sa strice, sa vedeti cum e, dar de obicei cei care incearca, le place si o sa mai incerce, si saraca fata... Noh si oricum este un sex destul de aiurea pentru un cuplu, sex-ul anal este SEX, adica nu dragoste, daca intelegi ce vreau sa spun. Whatever, it's your choise! Succes!

| grab a răspuns (pentru CristyBv):

De ce nu consulti un sexolog?
poate ti se potriveste de minune si trebuie doar sa folosesti crema potrivita.

| CristyBv a răspuns (pentru grab):

Eu sunt baiat ok? Stiu persoane care au patit asa, si de aceea dau sfaturi la altii. Daca mai ai ceva de completat, eu nu am nimic in potriva!