| anonim_4396 a întrebat:

Help me please [-Obig grin

Răspuns Câştigător
| Adalutza a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa nu te mai rogi de el,. daca si el te iubeste la fel de mult,nu face atat de mare circ din nimic,pentru ca poti spune ca acest motiv este un nimick,lasa`l catev zile si asteapta sa te caute el,nu ii mai da dovada de atata dragoste pentru ca sti cun sunt baietii,.li se urca la cap, si faptul ca ti-a spus " nu`ti mai cere iertare, pa " dovedeste lucrul asta si in plus de asta ca el stie cca tu o sa il cauti in continuare si iti ceri iertare ...deci el nici nu isi face probleme ...nu te supara dar l-ai cocolosit prea tare si nu cred ca apreciaza yubyrea tha,poate te superi si nu vrei sa crezi dar deschide ochii, nu meritaa sa plangi dupa el si sa te rogi de el daca din astfel de motive se supara in halul acela? si cum adica "asa sunt eu.nu gandesc inainte de a vorbi?"da ce i-ai zis asa grav? cred ca era si adevarat ca respirati la telefon, nu cred ca i`ai spus`o fara motiv.si atunci el de ce se supara din ceva ce este adevarat? nu merita sa te rogi de ell,i sunt sigura ca tot timpul faci asa. lasa`l pe el sa te caute,si-o va face daca te yubeste,si daca nu o va face inseamna ca nu te yubeste si nu ii pasa de tine,pune piciorul in prag, pentru ca cel care face din astea, facesi altele mai grave pentru ca stie ca tu o sa il ierit cum ai facut`o si pana acumwinkingwinkingwinking succes :*:*

| AlexutsSsa96 a răspuns (pentru Adalutza):

Stiam ca o sa-l enervez, pentru ca asa e el. Dar pur si simplu mi-era somn, si am scapat vb alea. Totusi suntem d doua luni impreuna si azi s-a suparat dn nimic pentru prima oara. Sunt sigura ca o sa ma caute, deoarece eu am facut o pauza d o saptamana si ceva si m-a cautat in tot timpul asta. Si ma gandeam si eu sa nu-l caut. Multumesc mult >big grin

10 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Tu i-ai zis ca nu mai ai ce sa vorbesti cu el deci du-te la urmatoru

| Fizy93 a răspuns:

Daca nu il mai cauti maine o sa iti arunce vorbe ca: "Bine ca nu ai insistat sa te impaci cand am zis PA", daca tot incerci sa iei legatura cu el o sa se poarte foarte dur ca sa arate ca e "barbat". Ce trebuie sa faci e simplu dar greu daca esti orgolioasa, da vina pe tine, cere-ti scuze si insista dar nu vorbi urat chiar daca el te enerveaza. Ce sa faci? Asta e orgoliul barbatesc... si inca un sfat, asigurate ca si el te iubeste si fa-l sa inteleaga sa nu faca pe duru ca o sa se termine prost.

| AlexutsSsa96 a răspuns (pentru Fizy93):

Am si eu orgoliu chiar daca ne-am certat din vina mea. Totusi o sa astept sa vad daca ma cauta el. Multumesc mult de rasp big hug :*

| Fizy93 a răspuns (pentru AlexutsSsa96):

Inseamna ca iubirea dintre voi nu e foarte marewinking daca astepti astahappy

| AlexutsSsa96 a răspuns (pentru Fizy93):

Nici eu nu am zis ca`i mare, doar ca el e putin mai suparacios. cum am mai zis am orgoliu si nu-l voi suna eu.

| Fizy93 a răspuns (pentru AlexutsSsa96):

Ok, succeswinking

| Dani3l4okazii a răspuns:

Cel mai bun lucru este sa-l lasi sa se linijteasca...si discuta cu el despre perioada de monotonie in care este realtia voastra si ca nu ai vrut sa-l jicnejti cu ceva, tot datorita monotoniei a reactionat si el asa... daca si el te iubeste destul de mult trecetzi ujor peste daca nu va fi foarte greu si cineva va avea de suferi. Ps. ai grija ce scoti pe gurita orice il va irita si il va enerva.pup ai girja sper sa va impacatzi

| AlexutsSsa96 a răspuns (pentru Dani3l4okazii):

O sa vorbesc cu el ddupa ce`o sa-i treaca, oricum daca n`o sa ma caute sa`si ia adio. Pt ca eu nu-s dispusa sa sufar atat din nimicuri. Din orice ii sare tandara laughing. Si o sa las timpul sa treaca sa vad cu se prezintahee hee. Mercii, mult. :*:X>big grin

| Dani3l4okazii a răspuns (pentru AlexutsSsa96):

Mai bine asa... ceva nu-i in regula daca ii sare tzandara aiurea din orice