| SpectralSong a întrebat:

Buna TPU:* imi dati cv statusuri de iubire,dragoste, iubire imposibila? Gen asabig grin Nu linkuri va >rogbig grin< Funda:X

Răspuns Câştigător
| Pierce_Khaterine_1997 a răspuns:

I'm fine with or without you

Smile like you never cry, live likebthe next day wouldn't exist and love like you never have been hurt

Id love you, you like me, I cry for you you are sad for me I kiss you you hug me...its not the same

I was ready to fall but you arnt ready to chatch me

Can we fall one more time?

I love you, you loved me...se the difference?

How about let's let us fall?

I fall ror you but you didn't chatch me

I'm crying beacose of you, your crying beacouse of HER

She like you, you like her, BUT I LOVE you

We're like the sun and the sky or the egg and the bunny. whatever

Smile and think that today annything can happends between us.

I just wana hear from you :I love you too

No, sper ca te-am ajutat cat de catwinking

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t porti cu mine` daca` mai vrei s` tin la tine`! K sunt prea dulcee` cum m` port cu tine`, n`am aere ca sh tine`

Heyyy`, strange`ma in brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`

0 sa`mi intelegi problemele la timpul` potrivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` poti s` respiri, atunci cand eu nu` sunt langa tine`!

M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` s` cer, voi obtine` oricum!

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut doru` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine uniti p amandoi sh suntem doar noi

De atata barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

Eu nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi!

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă, iubită si amică. poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu`! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc; X

Mi`e dor să te strâng în braţe, să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti, mi e dor să te ascult!
• Iubire nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul, astazi nu te iubesc!
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N-am crezut ca e normal s-ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!
-Dupa un altu`, tot un altu` vine... Aceleasi replici, acelasi te iubesc. acelasi mi-e dor de tine, te doresc.
-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...
-Da, e adevarat.Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted, was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie, iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt!
-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte, dar niciodata atat de tare. deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti.m-am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac, daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost, si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand, o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise!
-Nu-ntelegi, nu este bine, Sa te joci acum cu mine! Nu stiu cum sa iti explic, Ca vorbele tale nu ma ating. :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.
• M sincer tot ce-mi doresc, zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera, ti-am zis sincer '' Te iubesc!"

| h3r a răspuns:

A mai trecut o zi si va mai trece una... si am observat ca tie ti-e tot una.

Daca cineva nu îti apreciaza prezenta, atunci lasa-l sa îti simta lipsa.

Am rasarit pentru tine de atatea ori, dar tu m-ai apus mereu.

Nu aud ce spui, faptele tale striga mult mai tare.

Iubeste-ma, adora-ma.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu linkuri va rog

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/