| AlexinoAle a întrebat:

Buna,TPU!
Imi place de un prieten si eu as vrea sa avem o relatie mai mult decat de prietenie.

URGENNNNTTTTTT!

Răspuns Câştigător
| AngelaMatache892 a răspuns:

Draga Alex,
Să transformi o relatie de prietenie in una romantică este mai ușor decât pare! Pana la urma dragostea este prietenie in flăcări. Vorbeste cu el despre subiect, fa apropouri, încearcă să ii arati partea ta romantica si, in final i-ati inima in dinti si spune-i ce simți. Sinceritatea este cel mai atrăgător lucru la o fata. Deja ii place personalitatea ta, arat-i partea mai jucausa si provocatoare. Mult succes!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Urgent zici? Chem salvarea? Hă?
Frate, du-te și zi-i!

| HolyPotato a răspuns:

Spune-mi și mie, te rog, de ce e urgentă întrebarea asta că nu pricep thinking

| AlexinoAle explică (pentru HolyPotato):

Ii mai place unei prietene de baiatul respectiv si nu vreau sa o ia inainte

| h3r a răspuns:

Ok, se rezolvă!

SFhadgiahdog focus pocus?
Nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei asa urgent apeleaza la urgent curier

| AlexinoAle explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexinoAle):

Esti EA sau El?

| KMaddieK a răspuns:

I poti spune thinking

| Fulbaster a răspuns:

Flirteaza cu el, stai cu el mai des si deschide subiecte "intime".

| 7639781254 a răspuns:

SPUNE-I! Sau macar da-i de inteles... fetele au mereu metodele lor. Bafta! :*