| tocxsickid989toxic a întrebat:

Imi place si mie de un baiat :-s (eu sunt a6a si el a7a)
El invata la o scoala vis-a-vi de mine si de fiecare data cand iese de la scoala ma striga la geam "Ioanaaa". In ultima saptamana am vorbit foarte mult cu el pe skype si la telefon. Sambata asta m-a invitat in oras (cu mai multi evident) dar pana la urma nu a mai vrut nimeni sa vina (deoarece ei considera ca ne placem si au vrut sa ne lase singuri laughing ) Eu vorbeam cu Alex (asa il cheama) la telefon si ma gandeam pe cine sa mai invit si imi spune el "daca nu vine nimeni mergem numai noi 2" [ Initial trebuia sa iesim la un shooting iar el trebuia sa fie fotograful dar na laughing ] Si tot felul de chestii din-astea.
Voi credeti ca ma place? big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te place, discută mai mult cu el.
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Este evident ca te place, de vreme ce da semne ca vrea sa iasa doar cu tine!
Iesiti doar voi doi, cine stie poate te va intreba daca vrei sa fi prietena lui!
Mult succes!

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Da. Daca spune noi 2 atunci te place

| 456deea a răspuns:

Daa normal

| LolitaHaze a răspuns:

Ori te place ori este doar prietenos. Fii sincera si intreaba-l. happy

| membrulcelmainou9238 a răspuns:

Ba copile eu la varsta ta nici nu stiam ce e ala internet

| Bulgaru_Ady_1990 a răspuns:

Ce-ti mai place viata laughing

| pandafir a răspuns:

Buna,evident ca ii place de tine cel putin eu asa cred din moment ce te striga pe geam si ti-a spus sa iesiti in oras numai voi doi.Bafta!

| AlexBaiatdeBaiat a răspuns:

Nu puteai sa-mi spui in fata ca si tu ma placi? Ne vedem maine :*winking