| Deya400 a întrebat:

Bună TPU.
Înainte să citiţi întrebarea, vă rog să nu faceţi mişto sau ceva. Vreau răspunsuri clare şi nu în bătaie de joc.

Deci, m-am masturbat şi mi-a curs puţin sânge.
Asta înseamnă că m-am dezvirginat?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Esti fata nu? Daca te-ai masturbat intra-vaginal (adica daca ti-ai bagat obiecte sau degete in vagin) este posibil sa fi rupt daca nu de tot, macar putin membrana.

8 răspunsuri:
| Miaunet a răspuns:

Nu te mai masturba... vino la mine happy

| XatomisX a răspuns:

In general te masturbezi des? in alte dati la mastrubare ti-a mai curs sange?

| hotdesire a răspuns:

Cel mai bine consulta un doctor. Iar daca te mai masturbezi fa-o extern, maseaza-ti clitorisul si nu te patrunde pana nu faci sex cu un baiat.

| CeInteleptul a răspuns:

Dacă te-ai masturbat cu un vibrator și te-a durut nu!
trebuie să se rupă himenul

dă și tu un serch pe google și vezi cum arată!

apoi teoretic vorbind ești virgină până când o faci cu un băiat.

i-ați un băiat. stai așa și te masturbezi. un băiat te iubește ține la tine!

dar protejați-vă!

| BossDeBoss1998 a răspuns:

Sincer sa fiu... s-ar putea daca ai tras ca disperatul... dar oricum. nu stiu ce sa spun

| Ady994 a răspuns (pentru BossDeBoss1998):

Cred ca e fatalaughing)))))))

| LoredanaaAndreeaa a răspuns (pentru BossDeBoss1998):

E fataaahee heerolling on the floor))))))))

| BossDeBoss1998 a răspuns (pentru LoredanaaAndreeaa):

Tot aia. ca se masturbeaza ca nu tot isi rupe ceva =]]