| FetitaCuViseMari a întrebat:

M-am masturbat in fund si mi-a curs sange. De ce? Va rog nu radeti si nu faceti misto. straight face

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca oi fi facut-o cu degetele dotate cu unghiile de prost gust care se poarta la multe fete de abia pot apuca paharul cu mana...

In principiu deci ori ai ranit interiorul cu unghiile, ori cu un obiect nepotrivit, ori ai fortat prea tare anusul si s-a produs o mica rana.

Ranile constante se cheama fisuri anale si sunt destul de periculoase insa de la ele ai in mod frecvent sangerari si dureri. Nu cred ca ai asa ceva si s-a intamplat doar in timpul masturbarii.

Iti recomand sa NU folosesti niciodata obiecte nepotrivite - pixuri, creioane, manerele diverselor obiecte ca periile de par etc si nici degetele atat timp cat ai unghiile lungi, fie ele si niste unghii care nu depasesc cu mult limita de taiere fiindca te poti rani.

Daca iti place genul asta de stimulare te sfatuiesc sa folosesti un vibrator sau dildo si sa cumperi un gel lubrefiant pe baza de apa sau un ulei de masaj fara gust si miros. Nu forta anusul si totul va fi ok.

| Felys a răspuns:

Ti s-a rupt curu, de aia, cine naiba te pune sa faci din astea, o sa ai probleme daca mai faci asa ceva

| Danysan a răspuns:

Pai la ce intrebare pui -Ti-ai produs o ruptura interna si o sa treaca daca doar sangerezi -Pe Viitor dar si acum daca te doare mergi la medic -poti sa te infectezi acolo.

| Miky1 a răspuns:

Nu te-ai masturbat bine.Umezeste zona intai si incearca mai adanc

| BonJovY a răspuns:

Buna sunt un baiat si as vrea adresa ta de mes sau sa vorbim aici dar vreau niste sfaturi de latine.