| Petras_Ionut_1973 a întrebat:

Buna TPU... Iubesc o fata enorm de mult si vreau sa ii spun ca o iubesc intr-un mod special!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| crazy14 a răspuns:

Pai in primul rand ca sa fie mai special trebuie sa i-o spui in fata nu pe mess sau prin sms! Cel mai tare ar fi sa ii bati la usa casei cu o floricica si sa-i spui ceea ce simti! Sau poti sa faci ca in filmele alea de dragoste cand totul incepe cu o scrisoare aruncata cu grija sub usa, dupa urmeaza a doua, a treia si la a parta te duci si ii spui ceva de genul:ti-as fi scris inca o scrisoare, dar prefer sa iti spun in fata cu doua cuvine, nu o mie ceea ce simt pentru tine Te iubesc!laughingSper sa iti fii fost de folos chiar daca ideile mele sunt putin cam detasate!

| Petras_Ionut_1973 explică (pentru crazy14):

Sa stii ca e o idee buna....MULTUMESC

| crazy14 a răspuns (pentru Petras_Ionut_1973):

Cu placere!

7 răspunsuri:
| AndruţHere a răspuns:

Sunt o grămadă de idei, numai că trebuie să te gândești puțin la asta. Uită-te-n jurul tău și cu siguranță îți va veni o idee trăsnită cu care ai putea să o impresionezi. Va aprecia.

| Petras_Ionut_1973 explică (pentru AndruţHere):

IS mort dupa ea nu mai gandesc...

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Eu spun sa o inviti la un restaurant romanticwinking si sa ii spui acolo asa "Am sa iti spun ceva: Te iubesc!" si o vei intreba ea ce simte pentru tine?
Succes

| alee3333 a răspuns:

Scriei o poezie si ascunde-o intr-un fard de ochi mai mare sau intr-n fard sau intr-o poseta, orice ii place ei. poezia sa fie sincera iar daca nu te pricepi i-a de pe net, sau daca vreisa fie speciala fa-i o cumpunere daca nu te ai cu poeziile

| sexymamy a răspuns:

Eu cred ca e cel mai bine intr-un moment romantic, cand sunteti voi doi imbratisati, spune-i ca o iubesti iar apoi sarut-o!