| Alberto_Zgonea_1998 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu cum pot impresiona o fata la maxim.Adica chiar vreau sa fac ceva care sa o dea pe spate. Ceva special,ceva ce nu poate face oricine,ceva ce ii va demonstra ca o iubesc enorm de mult, ceva ce nu va uita pana ce va murii.Va rog frumos ajutati-ma! Orice mi-ar fi de ajutor acum.Multumesc mult, Pace big grin

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Ceva ce nu va uita pana va muri? Fii alaturi de ea in fiecare secunda in care are nevoie. Demonstreaza-i prin fapte ceea ce vorbele nu vor putea niciodata. Nu e nevoie sa-i dai luna de pe cer, e nevoie doar sa-i daruiesti momente de neuitat. Fa-i complimente simple si uita-te in ochii ei cand faci asta. Nu abuza! Nu o sufoca cu asta. Nu asa. Dar, din cand in cand e ok. Fa gesturi dragute si simple. Da-i o floare. Nu multi mai fac asta si chiar daca pare de moda veche, florile vor fi mereu preferatele unei fete. Arata-i melodii dragute, pot fi chiar unele care sa transmita ceea ce simti tu pentru ea. Invit-o in locuri frumoase. Intr-un parc, plimba-te cu ea, cumpara-i o vata pe bat si povesteste-i ceva amuzant. Sau intreab-o ce-i place ei sa faca. Zambeste-i mereu, subtil si dragut. Fii sincer cu ea, ascult-o mereu. Ramai alaturi de ea cand ii este greu. Fa cate un pic din toate astea si nu te va uita niciodata. Ai sansa sa o faci sa se indragosteasca de tine in acest fel. Nu-ti garantez, depinde si de fata. Dar merita sa incerci. Insa, cum am spus, nu fii sufocant. Cate putin din toate, din cand in cand. Succes!

| Alberto_Zgonea_1998 explică (pentru BubbleWhitee):

Multumesc mult! happy o sa aplic toate acestea

1 răspuns: