| mirabelaa a întrebat:

ma numesc Mirabela si sunt din Calarasi.
Am si eu o mica intrebare la care vreau sa imi raspundeti repede si sincer fara sa faceti misto va rogbig grinbig grin
Am 15 ani si vorbesc cu un baiat de 18 ani.Ne-am vazut de 6 ori pana acum si totul a fost superb, romantic pana azi cand ne-am vazut si a facut chestia cu degetelulbig grin... sper ca va dati seama pentru ca imi e rusine sa scriu.Nu zic ca nu am mai avut parte pana acum de asa ceva dar e primul baiat care imi spune ca nu mai sunt virgina si ca sa convins singur, iar eu nu mi-am inceput viata sexuala dar m-am mansturbat de multe ori dar niciodata nu a curs sange cum trebuia sa curga prima data.
Deci sunt sau nu virgina?
Funta:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de zis daca va curge sange sau nu, daca ai himenul deja rupt atunci nu va curge.Ca el sa observe ca esti virgina, in momentul cand faceti primul contact prefate ca te deranjeaza un pic sau ca te doare, si e posibil sa il pacalesti, asta ca sa nu fie discutii dupa aia ca nu ai fost virgina si chestii de genu.

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Virgina moral = cand ai primul contact sexual
Virgina fizic= cand ti s-a rupt himenul. daca ai depasit centimetrii multicei.6+ din cate stiu e posibil sa ti-l rupi ...nu stiu exact depinde si de natura lui daca este elastic sau nu.

| mirabelaa explică (pentru lolly):

Mersi dar poti sa fi mai explicit/a te rog:*

| mirabelaa explică (pentru lolly):

Si dupa tine ce sa fac? Sa ma culc cu el s`au nu?

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru mirabelaa):

Daca te manca in c.ur culca-te asta e treaba ta si corpul tau happy

| mirabelaa explică (pentru SchiZz20CMrecords):

O data ce nu as mai fi virgina m`as culca cu el dar mai intati vreau sa ma asigir ca nu sunt virgina...

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru mirabelaa):

Daca tu zici thinking

| emabrumareanu29 a răspuns:

La 15 ani tie iti arde de sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce nu ai facut dragoste/sex e clar ca esti virgina.

| mirabelaa explică (pentru anonim_4396):

Pai si el zice ca nu mai sunt...deoarece la 2 degete trebuia sa urlu sau ceva de genu dar eu nu am urltat pentru ca nu m-a durut, nu mai intelegcrying((

| anonim_4396 a răspuns (pentru mirabelaa):

Ti-a explicat mai sus lolly ca daca ai himenul rupt atunci nu te doare si nici nu sangereaza dar asta nu inseamna ca nu mai esti virgina pentru ca himenul se poate rupe de exemplu si daca sari in apa de la o inaltime mai mare de 2 metri in anumite circumstante, in afara de asta daca nu ai facut-o pana acum chiar daca ai himenul rupt accidental sau nu, vaginul tau nu a fost atins de nimic si practic/teoretic tot virgina esti. Sper ca ai inteles.E cam greu sa ii demonstrezi lui ca nu mai esti virgina daca ai himenul rupt dar o poti face mergand cu el la un medic ginecolog care sa confirme starea peretelui vaginal happy

| mirabelaa explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de raspuns:* dar o intrebare mai am daca ma culc cu el ce se va intampla? va curge sange sau va obs ca sunt virgina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mirabelaa):

E greu de zis daca va curge sange sau nu, daca ai himenul deja rupt atunci nu va curge.Ca el sa observe ca esti virgina, in momentul cand faceti primul contact prefate ca te deranjeaza un pic sau ca te doare, si e posibil sa il pacalesti, asta ca sa nu fie discutii dupa aia ca nu ai fost virgina si chestii de genu.