| Suntaici123 a întrebat:

Ma place un baiat care este foarte destept si asta seara inainte de culcare imi spuse, dupa ce-i zisei ca este o persoana minunata, urmatoarele " Merci, doar ca mi-am ratat sansa aici si n-o sa fie cum vreau eu, n-a fost niciodata si cel mai rau e ca sunt constient de asta, dar o fac fiindca asta simt, pana o sa ma lovesc clar de zid si o sa mor " si nu intelesei la ce se refera.

Voi ce credeti?
FUNDA

5 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

E frustrat de ce se intampla in viata lui sau incerca o mica tragedie in fata ta ca sa primeasca niste afectivitate de la tine, oare e chiar atat de greu de dedus?

| darrio2007 a răspuns:

Are nevoie de afectiune de la cineva. Poate chiar de la tine.

| Emilian65 a răspuns:

Prin ce zice, inseamna ca nu este multumit de afectiunea care i-o acorzi. Inseamna ca vrea sa fie mai mult iubit de catre tine.

| WaterDrop a răspuns:

Inteligenta vine cu dezavantajele ei sa stii.El gandeste prea mult, trebuie sa-l scoti din starea asta si sa fii alaturi de el, desi de multe ori iti va lasa impresia ca nu te vrea sau va bate campii cum a facut`o si acum.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Tu il placi?
El crede ca nu.
De aceea este dezamăgit si dezarmat dar nu foarte deștept happy