| DeEaDeeutzaX a întrebat:

Buna TPU.Mai am nevoie de un sfat sper sa ma ajutati.Eu am o verisoara care este in aceiasi clasa cu mine si care la o saptamana dupa ce am inceput scoala s-a combinat cu un coleg din clasa insa nu a durat decat 3 saptamani si el a sunat-o si s-a despartit de ea spunandu-i ca si-a gasit p alta si ca nu mai vrea sa fie cu ea.Verisoara mea a suferit f mult mai ales ca el statea mereu cu ea in banca si o saruta de cate ori are chef chiar daca el era cu alta fata.Cand eu am crezut ca totul s-a terminat intre ei aflu ca s-au impacat insa in aceiasi zi sau certat iar. Apoi el in tot timpul a fost cu mai multe fete dar spunea mereu ca o iubeste pe verisoara mea dar si asa el incepuse sa se dea la mine sa incerce sa ma sarute sa puna mana p mine iar eu il refuzam mereu si ii spuneam verisoarei mele sa nu mai sufere dupa el ac nu merita. Dar ea iar s-a impacat cu el desi cu 5 minute inainte el se despatise de alta fata si iar a plans dupa el si a suferit ca s-au certat.Acum 2 zile aflu ca s-au impacat si ca ea i-a iertat tot insa el nu tine deloc la ea si umbla cu toate fetele iar de ea decat se foloseste deoarece e o fata foarte desteapta si el sta cu ea ca sa ia note mari deoarece in perioada in care au fost despartiti el a luat numai note de 3 si 4 si acum este in situatie de corijenta la 6 materii.Scuze daca v-am plictisit dar intrebarea mea este cu sa fac sa o ajut sa uite de acest baiat pentru totdeauna ca a suferit mai bine de 3 luni intruna?

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

Atunci las-o sa se dea cu capu de sus singura daca ea nu intelege o data si odata o sa-si dea seama ca trebuia sa se desparta de el demult u nu ai ce sa faci ca ea al place prea mult si nu vrea sa al piarda.

5 răspunsuri:
| giovannutzu a răspuns:

Trebuie sai demonstrezi ca o insala cu dovezi asa ea asi deschide ochi si al lasa ea pe el.si dupa aia ai gaseti un alt baiat si o convingi sa iasa sa se mai distreze si ea.ast funda

| DeEaDeeutzaX explică (pentru giovannutzu):

Stie ca o inseala da ii accepta tot

| giovannutzu a răspuns (pentru DeEaDeeutzaX):

Atunci las-o sa se dea cu capu de sus singura daca ea nu intelege o data si odata o sa-si dea seama ca trebuia sa se desparta de el demult u nu ai ce sa faci ca ea al place prea mult si nu vrea sa al piarda.

| Luchian7 a răspuns:

Bate-l dal incolo

| DeEaDeeutzaX explică (pentru Luchian7):

Mi-ar placea mie big grin dar nu e atat de simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa i-l bagi pe altul sub nas si incetisor va uita de tantalaul asta happy