| Crypt a întrebat:

Mi-am facut o prietena nu stiu daca chiar vrea sa ma iubeste sau face baza avem 13 ani cum fac sa o sarut etc?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ia-o-ncet. Fără supărare, dar vârsta de treisprezece ani nu e chiar cea mai potrivită perioadă pentru relaţii şi alte treburi.
Cu toate acestea, având în vedere moda din societatea de astăzi, îţi recomand doar să ai răbdare, să te porţi frumos cu ea şi să o încerci să o impresionezi prin politeţe, complimente şi alte gesturi asemenea. Vei vedea că odată ce va avea încredere şi se va simţi pregătită, relaţia voastră se va consolida şi veţi trece astfel şi la fapte mai mari.

| tpuu a răspuns:

laughing. pai nu cred ca glumeste. sau poate da. dar m-ai stai si tuhee hee. nu sari asa sa o saruti laughing. Mai rabda sa vezi cum merge "relatia" dintre voi!