| eu_9475 a întrebat:

O intrebare la voi
Eu am 14 ani arat bine la corp tot dar am o mica problema am sanii mici si imi este frica ca nici un baiat nu o sa se uite la mine si nu stiu ce sa fac crying... ceva care sa imi arate bustu mare nu stiu.crying

Fundita cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| trista_5619 a răspuns:

Salut, de abia ai 14 ani, pana la 20 ani mai ai mult timp pana o sa te dezvolti complet. nu te complexa, ca nu esti singura care este in asa situatie,eu la fel, dar stiu ca persoana care iti este destinata nu s-ar uita la sani,daca sunt mari sau mici, ci te va iubi asa cum esti. In viata sunt lucruri mai importante care trebuie luate in seama, si el nu o sa ia in seama sanii tai, o sa-i placa asa cum esti, daca o sa va intelegeti bine. Tine minte: interiorul unei persoane este mai important ca exteriorul, si cu mult mai stralucitor... Acum, daca ai inteles ceva, incearca sa dai mai multa atentie in interiorul tau, pentru ca multi se uita acolo, chiar daca nu stii. pup dulce.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te ingrijora ca ai sa gasesti un barbat care sa te vada bine chiar daca ai sanii mici.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai ai 14 ani pana la 18 o sa mai creasca linisteste-te.Dar daca vrei aucm sa ii ai mai mari poarta sutien push up si bluze cu decolteu asa o sa para mai mari crede-mahappy
Sper ca te-am ajutat!:*

| ionika17 a răspuns:

Nu, trebuie sa ai sanii mari.Cine te iubeste, nu se uita ca nu ai sanii! Nu sta in preajma "smecherilor", ca acestia se uita doar la aspectul fizic, si relatile de genul asta nu tin, sunt doar aventuri, pentru sex.Si mai ai timp sa iti creasca ai doar 14 ani, stai linistita! Succes! Pa, pa

| Angeline a răspuns:

Pai, incearca sa iti iei ceva pantaloni, de exemplu colanti, care sa-ti evidentieze picioarele, si bluze mai largi in zona sanilor, sa nu iti poata da seama ce marime au sau asa... asta e pentru a te ajuta sa ascunzi defectul, dar dupa parerea mea numai obsedatii se uita doar la bustul tau, trebuie sa fi draguta la fata, ca poti sa ai sanii mari daca esti cat o vaca si ai o fata de canalhee hee Sper ca te-am ajutat :*

| onetwothree a răspuns:

Stai linistita, pana la 18 ani o sa iti mai creasca. Si in plus sanii mici pot fi si sexy.Crezi ca tuturor baietilor le plac sanii mari? Sa stii ca nu. Daca stii cum sa te pui in valoare baietii nici nu se vor gandi la asta. Si de multe ori nu marimea conteaza, ei vor doar sa vada "sani", ideea de a ii vedea si de a-i atinge ii "innebuneste".

| IcomeFromROmania a răspuns:

I-ati haine mulate pe tine si poarta sutien.
Te pot intreba de unde esti?
Dami un mesaj privat

| IcomeFromROmania a răspuns:

I-ati haine mulate si poarta sutien.

| IcomeFromROmania a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa porti sutien si sa iti iei haine mulate pe corp.
Asta ajuta iti garantez.

| Elisa_6224 a răspuns:

Pai asculta ...stai linistita...nu te stresa ca o sa ti vina vremea si tie nu asta conteaza cel mai mult cand un baiat te place.
daca te place cu adevarat te va placea pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce ai. Asa ca sta ilinistita si nu iti pune nimic care sa iti faca bustul mai mare.fi naturala...asta conteaza cel mai mult succes :*

| eu_9475 explică:

@ionika97 la mine "smecheri" astia nu se da din cauza ca eu am 2 fratii mai mari si daca face din astea ii calca pe cap

| eu_9475 explică:

Sunt din jud ilfov @Sound
si multumesc de sfaturi o sa incerc sa fiu altfel sa numai fiu asa pesimista